Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

V 12. 12. 2020 v 16:15, Radimk napsal:

Pánové, máte někdo zkušenosti se značkou Ssangyong? 

Čistá Korea, po světě jich jezdí mraky, u nás má obnovenou premiéru.

My máme Rexton, manžel to má ve firmě pro pracovní účely a občas s ním jezdí, krasavec to teda není, ale uvnitř je extrémně prostorný a pohodlný. Občas s ním jezdíme na delší výlety.

A dobře se řídí, já jsem s ním byla sama se synem na horách, těch velkých aut se bojím, z Touarega jsem byla vyloženě nešťastná, ale s tímhle jsem se cítila jistě na dálnici i na ledu/sněhu.  Ale přijde mi to jako takové pracovní auto, nic do Pařížské; nedávno mne s Rextonem manžel vytahoval z pole, když jsem jela domů zkratkou a CX5 se mi po prahy zahrabala do bahna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rexton je stará škola. Jel jsem v Korandu a seděl v Tivoli, za ty peníze ok. Furt jsem z toho teda cítil závan divoké Asie (při zvuku blinkru jsem se začal smát nahlas) a je teda otázka jak dlouho zas vydrží na českým trhu. Jinak ale ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, ragu napsal:

Rexton je stará škola. Jel jsem v Korandu a seděl v Tivoli, za ty peníze ok. Furt jsem z toho teda cítil závan divoké Asie (při zvuku blinkru jsem se začal smát nahlas) a je teda otázka jak dlouho zas vydrží na českým trhu. Jinak ale ok.

To je zajímavé, že se sem pouštějí, když zavedené velké asijské značky couvají z evropského trhu kvůli ekologickým restrikcím. Oni mají nějaký elektrický model? Aby se za pár let dal vůbec s novým autem navštívit Norimberk. Pač co by si Češi bez vánočních trhů počali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajímavé, že se sem pouštějí, když zavedené velké asijské značky couvají z evropského trhu kvůli ekologickým restrikcím. Oni mají nějaký elektrický model? Aby se za pár let dal vůbec s novým autem navštívit Norimberk. Pač co by si Češi bez vánočních trhů počali...

:)))
https://elektrickevozy.cz/clanky/elektromobil-ssangyong-korando-e-motion-by-mel-mit-dlouhy-dojezd-a-nizkou-cenu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajímavé, že se sem pouštějí, když zavedené velké asijské značky couvají z evropského trhu kvůli ekologickým restrikcím. Oni mají nějaký elektrický model? Aby se za pár let dal vůbec s novým autem navštívit Norimberk. Pač co by si Češi bez vánočních trhů počali...

:)))
https://elektrickevozy.cz/clanky/elektromobil-ssangyong-korando-e-motion-by-mel-mit-dlouhy-dojezd-a-nizkou-cenu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, ragu napsal:

Nojo. Díky. :)

Mně osobně teda přijde SUV na elektriku naprosto proti myšlence ekologického hnutí, ale to je věc EU regulátorů a výrobců. Ženský cit napovídá, že když chci jezdit ekologicky, tak by to mělo být v lehounkém autě s co nejnižší spotřebou elektriky, malým objemem pro parkování a malým objemem hmoty pro likvidaci. Navíc co nejméně módním, aby se s tím jezdilo třeba 15, 20 let... no nic, tp je na jinou diskusi. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Laika napsal:

Nojo. Díky. :)

Mně osobně teda přijde SUV na elektriku naprosto proti myšlence ekologického hnutí, ale to je věc EU regulátorů a výrobců. Ženský cit napovídá, že když chci jezdit ekologicky, tak by to mělo být v lehounkém autě s co nejnižší spotřebou elektriky, malým objemem pro parkování a malým objemem hmoty pro likvidaci. Navíc co nejméně módním, aby se s tím jezdilo třeba 15, 20 let... no nic, tp je na jinou diskusi. :)

 

Tedy, já smekám - žena/dívka v hodinářském světě píše o autech a evidentně ví, o čem to je 😄 

Máš můj neskonalý obdiv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo. Díky.
Mně osobně teda přijde SUV na elektriku naprosto proti myšlence ekologického hnutí, ale to je věc EU regulátorů a výrobců. Ženský cit napovídá, že když chci jezdit ekologicky, tak by to mělo být v lehounkém autě s co nejnižší spotřebou elektriky, malým objemem pro parkování a malým objemem hmoty pro likvidaci. Navíc co nejméně módním, aby se s tím jezdilo třeba 15, 20 let... no nic, tp je na jinou diskusi.
 

To by totiž dávalo smysl :) Tohle ale bude spíš výsledek jednoduché rovnice:
- co je dnes populární? SUV
- jakej typ pohonu je trendy a posvěcený unií? Elektro

= Elektro SUV

Stejný jako škodovka a X dalších.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Irwinek napsal:

Tedy, já smekám - žena/dívka v hodinářském světě píše o autech a evidentně ví, o čem to je 😄 

Máš můj neskonalý obdiv

Díky za lichotku, ale já o autech fakt nic nevím. Vždyť jsem se sem přišla zeptat, jak se zamyká auto. :D Spíš jsem se zabývala trochu holistickou ekologií, když jsem dělala u výrobce pryskyřic, a teda musím říct, že celá ta ekologie v Unii je čistá politika a je to fakt hustý a falešný a neřízený, resp. řízený lidma, které to vůbec nezajímá a nerozumí tomu. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, ragu napsal:


To by totiž dávalo smysl :) Tohle ale bude spíš výsledek jednoduché rovnice:
- co je dnes populární? SUV
- jakej typ pohonu je trendy a posvěcený unií? Elektro

= Elektro SUV

Stejný jako škodovka a X dalších.

No, přesně. A baterky budeme zakopávat sousedovi pod rybízy, až nebudeme vědět, jak se jich zbavit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Laika napsal:

Díky za lichotku, ale já o autech fakt nic nevím. Vždyť jsem se sem přišla zeptat, jak se zamyká auto. :D Spíš jsem se zabývala trochu holistickou ekologií, když jsem dělala u výrobce pryskyřic, a teda musím říct, že celá ta ekologie v Unii je čistá politika a je to fakt hustý a falešný a neřízený, resp. řízený lidma, které to vůbec nezajímá a nerozumí tomu. :(

Nelichotím ze zásady 😄

Prostě mi to přišlo víc, než jen rozumné pojednání 😄

To, že je EU a celá Bruselská klika úplně k ničemu a slouží jen k uložení neschopných lidí vědí všichni. No, ale když si to necháme líbit, tak co s námi 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za sdílení. Můj bude dodaný na jaře. Mimochodem, původně jsem měl stejnou barevnou kombinaci, nakonec jsem vymekl a vzal zeleno bílou variantu. Ta modrá je za určitých světelných podmínek až moc pastelová (nebo jak to říci). Já si jen počkal na D250, což je šestiválec 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...