Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, wawrik napsal:

Nový Yaris je fajn, akurát mi oproti predchodcovi vnútri prijde o dosť menší, čo je veľká škoda. Zato jazdí o dosť lepšie, a spotreba pri poskakovaní v zime okolo komína 3,5 litra je neuveriteľná.

Menší je, prej to byl záměr aby si udělali prostor pro Yaris Cross. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, vwtyp11 napsal:

Díky, ale nikde tam není vysvětleno, na co se ptám: jak se chová ACC při zpomalování s manuálem, když je nutno podřadit. Protože to bez nohy na plynu asi nepoznám.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Laika napsal:

Díky, ale nikde tam není vysvětleno, na co se ptám: jak se chová ACC při zpomalování s manuálem, když je nutno podřadit. Protože to bez nohy na plynu asi nepoznám.

 

 

Asi tak...

https://www.google.com/amp/s/autozine.cz/manual-s-adaptivnim-tempomatem-prinasi-problemy-jinak-volkswagen-caddy-nezklame/%3famp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, díky moc za snahu, tak nějak si to představuju. Právě bych potřebovala, jestli by se tady našel někdo, kdo s tím fakt jel. Jestli má vůbec cenu si tohle pořizovat. :( Přemýšlím o novém autě, chtěla bych Arteon, ale budget mi stačí jen na manuál. Tak jestli jít do této kombinace, nebo zvolit horší model s DSG. Protože DSG+ACC je mám dlouhodobě vyzkoušený a je to pro mne Zn. Ideál.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...