Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 12 minutami, M.K. napsal:

To asi mít bude, ale já to pochopil tak, že auto aktivně brzdí z kopce, když se rozjede nad nastavenou rychlost i mimo režim adaptivního tempomatu (pokud to je takhle možné). Ale to je fuk 😉

JJ, chápu, ale auto má jen jeden tempomat, buď ACC, nebo konvenční. Takže když má nastavenou rychlost, tak má zapnutý tempomat - a to si právě myslím, že nové auta už mají jen ACC.

 

 

Upraveno uživatelem Laika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, wawrik napsal:

Prečítaj si, čo tu autorka otázky píše o elektronických systémoch, komforte a rozmaznávaní vodiča... :D To sú presne veci, ktoré Alfa zrovna nejako nevie, zaplakala by hlbokým plačom.

Bohužel jsem nějak nedohledal zadání, nicméně jestli je to narážka na to, že je Alfa hloupa a nekomfortní, tak je podle mě úplně mimo mísu. Jediný co bych jí vytkl je nemožnost CZ infotainmentu. A že by Alfa neuměla rozmazlovat řidiče? Tak asi máme každý jinou představu o slově "řidič"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, wawrik napsal:

Prečítaj si, čo tu autorka otázky píše o elektronických systémoch, komforte a rozmaznávaní vodiča... :D To sú presne veci, ktoré Alfa zrovna nejako nevie, zaplakala by hlbokým plačom.

No ano, to je druhá věc - to jsem třeba vůbec na webu Alfy nenašla, nějaké pojednání o tom blbém chytrém tempomatu a nějakém tom infotainmentu. Manžel sice říkal, že je to určitě úplně stejné, ale já jsem se na to chtěla jít podívat, protože prostě amore. No ale skončila jsem u VW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, PavelSch napsal:

Bohužel jsem nějak nedohledal zadání, nicméně jestli je to narážka na to, že je Alfa hloupa a nekomfortní, tak je podle mě úplně mimo mísu. Jediný co bych jí vytkl je nemožnost CZ infotainmentu. A že by Alfa neuměla rozmazlovat řidiče? Tak asi máme každý jinou představu o slově "řidič"

Nepíšem o jazde - tá je top. Myslím rozmaznávanie vodiča komfortnou výbavou a elektronikou, v tom Alfa zaostáva, či sa ti to páči alebo nie. Alfa je pre chlapov, aj to nie pre všetkých, ženskej - špeciálne odchovanej na VAG autách - tam nutne bude vždy niečo chýbať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím souhlasím. Já se zas necitím dobře v VW, ale dá se zvyknout i na smrt :) 

ještě edit, fakt si nemyslím, že by v rámci komfortu a elektroniky o tolik zaostávala, ale nevím, jaké bylo zadání. Je pravda, že Alfě pár věcí chybělo, ale s novým MY si myslím, že už si není nač vylooženě stěžovat. A k tomu autu pro chlapy, takový Stelvio ženský sluší nármně, to zas ne že ne :) 

Upraveno uživatelem PavelSch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, dawe009 napsal:

@Laika tak já ti to vyřeším. Kup Passat Limo nebo krátkej Arteon. Motor, na to co chceš, buď 2.0 TSI 140 kW nebo 2.0 TDI 147 kW, přip. 2.0 TDI 110 kW taky stačí. Na dálnice a dlouhý trasy ideál, Tiguan je fajn, ale jako křižník dálnic je SUV fakt zbytečný, už i jenom kvůli většímu odporu vzduchu - bude hlučnější a víc sežere. Nevím, jestli to mas jako sluzebak a mas limit a Fleet managera, nebo si to kupujes pro sebe za svoje..pokud to druhý, napiš, něco vymyslíme.

Passat Limo muzu z vlastni zkusenosti jen doporucit- sam ho mam a naprosta spokojenost... Pokud mas mensi rocni najezd nez 15 000 urcite bych bral 2,0TSI- je to hodne povedeny motor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Navazka napsal:

Passat Limo muzu z vlastni zkusenosti jen doporucit- sam ho mam a naprosta spokojenost... Pokud mas mensi rocni najezd nez 15 000 urcite bych bral 2,0TSI- je to hodne povedeny motor...

No já jsem práve v posledních 10 letech měla většinou passaty - kombíky a CCčko - takže jsem na to dost fixovaná. Najedu tak 30-40.000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Laika napsal:

JJ, chápu, ale auto má jen jeden tempomat, buď ACC, nebo konvenční. Takže když má nastavenou rychlost, tak má zapnutý tempomat - a to si právě myslím, že nové auta už mají jen ACC.

 

 

Abys to neměla tak jednoduchý, tak dnes tam můžeš mít i proaktivní tempomat...😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, vwtyp11 napsal:

Mě už to irituje, za prvý to má bejt v “vybírám káru” za druhy 2strany informaci dohledatelnej na googlu a v recenzích...

mohl by to někdo přesunout?

+1 (byť jsem k pleveleni vlákna také přispěl) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, dawe009 napsal:

Tak jo. Já teď chvíli tady funebrákem :)

 

F2F62424-EF1F-418D-B080-62739826DB08.jpeg

No, co k tomu říct, že, naschválníčku :) ... mi se zdálo zezačátku blbé, že z kupé udělali kombíka, přišlo mi to jako oxymoron, ale vypadá náramně. Ta černá smrt mu sluší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Hasňa napsal:
před 3 hodinami, Laika napsal:
No, co k tomu říct, že, naschválníčku emoji4.png ... mi se zdálo zezačátku blbé, že z kupé udělali kombíka, přišlo mi to jako oxymoron, ale vypadá náramně. Ta černá smrt mu sluší.

Ono je taky dost diskutabilní, jestli ten kombík udělal z kupé, nebo spíše z fastbacku.

Arteon je nástupce CC - comfort coupé - nicht wahr?

(Nechci tady zase vyvolat zvrhnutí, tak jestli je to do jiné diskuse, tak jemně naznačte ;) ). 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...