Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Může někdo z módů sloučit téma "Arteon" ze dvou vláken do jednoho. Toto "téma" se vyskytuje zde i ve "Vybírám káru", za chvilku očekávám, že se objeví v Humoru a "Co mě dnes potěšilo" a "Co mě dnes naštvalo" 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Liqid napsal:

Jsem zvědavej, jak to bude pokračovat, pochybuji, že mu tam teď někdo pojede s jeřábem.

Jestli má špetku rozumu, tak je tam dneska do tmy s náhradní sadou kol a k pomoci obstará V3S s rukou, nebo něco podobnýho. V týhle oblasti jsou cikáni rychlí 🙂

E: Už na tom maká.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my venkovani takový věci řešíme tak že dojdem do nejbližší hospody, tam se zeptáme na někoho kdo má odpovídající techniku a pak už to je jen na nějaké té bankovce. Tohle by asi vytáh trošku vybavený offroadista a určitě lesní traktor s navijákem. Asi by to obnášelo pár šrámů na spodku, ty už tam stejně jsou. No třeba to má dobře pojištěný a potřebuje kvalifikovaný zásah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Americkej napsal:

Jestli má špetku rozumu, tak je tam dneska do tmy s náhradní sadou kol a k pomoci obstará V3S s rukou, nebo něco podobnýho. V týhle oblasti jsou cikáni rychlí 🙂

E: Už na tom maká.

To mu opravdu už ukradli kola ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tým Arteonom súcitim :-).
20r dozadu sme sa s kamošmi zložili 5x1000skk a kúpili škodu 100. Kamoš ju ten podvečer vyklopil do jarku, reku ráno múdrejšie večera. Ráno prídeme a kolesa preč, ležala na bruchu. Tak vravime ďalšiemu kamošovi, cigáň a s fotrikom zberač železa, že keď chce môže zobrať do zberu...nastúpili s pilkami, sekerami a do 2 dni bola fuč. Ďalšia 100ka nám vydržala rok, pred STK sme ju radšej zaniesli do šrotu:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, moco napsal:

Každopádně mě zaráží, že o vozidle v příkopu někdo vůbec začal psát reportáž, vždyť to je jeden z desítky denních případů 🙂 Začalo to být zajímavé až dnes

Je to divné, protože normálně novináři píšou jen o BMW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, JR_2010 napsal:

Dnes po cestě jsem Ti našel auto, určitě bude mít i ten ACC a řadu dalších vychytávek...

20201230_135029.jpg.b278534d9364e4fc5e5ffa2a99b14dcf.jpg

To je boží, tam by se mi vešly všechny kabelky a voňavky a náhradní lodičky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...