Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

ok, já jen, že jsem teď sledoval nějakého českého youtubera s trojzubcem (QP), který to koupil za 175kkč. Taky zmiňoval katy K.O., olej mu chcal, stejně tak tam měl ty ulepené ovladače. Ale taky hromadu věcí navíc, cos nezmiňoval.

Tak jsem si říkal, jestli to nejsi ty.

https://moje.auto.cz/MaseratiGiuseppeQuattroporte/giussepe.html

Upraveno uživatelem eLzyx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jednak nejsem yutuber, jednak nejsem ze zatáčky a jednak on má úplně jinou verzi :)

Ten gumoplast je v hajzlu všude kde to bylo nainstalovaný (a že těch aut a značek bylo). Katy já mám v pohodě, řvalo to kvůli bohatosti směsi, páč byly kaput svíce.

Jeho to bude stát, za předpokladu že to chce udělat pořádně a ne jako každej druhej šmudla "na voko a masírku" tak půl mega minimálně.

A má hnusnou barvu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Laika napsal:

To mne taky napadlo, žeto patří k testování reálného provozu, pohyb v běžné síti, včetně placení, zázemí pro řidiče a tak.

Spíš mne zaujalo to zadní auto, já teda Škodovku vůbec nesleduju, tak nevím,ale myslela jsem, že mají jen ten jeden elektrický model.

 

 

Chystá se verze a lá X6 https://www.google.com/search?q=enyaq+gt&client=safari&rls=en&sxsrf=ALeKk00nimqynw75XUUYlCKcjtee6laTuA:1610560111173&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=yzSW7uR5gLo4GM%2Cua8bAS4OP4uyKM%2C_&vet=1&usg=AI4_-kTcV4oRakmBKpLR46hIUSWKcu_pgw&sa=X&ved=2ahUKEwiI-ML6u5nuAhXGxIsKHQF9BMAQ9QF6BAgMEAE&biw=1440&bih=729 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, shaggy napsal:

Ako recertifikovany prekladac ecv z sk do cz jazyka mozem s pravdepodobnostou hraniciacou s neistotou povedat, ze dany napis vravi daco o prevádzkovateľovi vozidla. V tomto pripade = k*k*t.

Sent via IPoAC
 

Autorizujem tento preklad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvazuji porizeni nejakeho auta do rodiny ajako alternativu k 4.2 tdi touaregu mam vybrany GLE 450 coupe. Vubec se v MB neorientuju, muze nekdo doporucit, nebo zavrhnout?
diky

Ja mam GLE 450Amg coupe uz 3-ti rok, je to aj rodiny auto ale aj športovny, maš 2 v jednom..
A este ako bonus to auto ma najkrajší zadok f51c96eda2744457441f40983716114d.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já po dlouhé době vybírání nakonec zakotvil tady. Po roce používání jsem pořád nadšený. Vzal jsem to ve full výbavě, v automatu a nemůžu říct jediné křivé slovo. Tak snad mi to vydrží ještě dlouho


To je eNko?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, ragu napsal:

 


To je eNko?

 

N-line. Nko jsem chtěl vzít, ale v automatu ho doteď nedělají, tak jsem šel touto cestou a nelituji. Má to pěkný zvuk výfuku, je to nižší a má to podvozek naladěný do sportu. Plus silně pohodlné alcantara sedačky, které zbožňuju! :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...