Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 56 minutami, mAra_ napsal:

Tak já příští týden jedu definitivně odevzdat Wrangler prodejci. Po čtyřech opravách v autorizovaném servisu Liberec a následných pěti ve Zlíně porucha neodstraněna (rok a půl v podstatě bez auta). Takže jim to už jdu odvézt a hurá k soudu o prachy. 

Se poseru.

Aj, člověk se klepe na káru, která navíc parádně jezdí, máš z toho radost a pak přijde takový peklo 😣 Tak aspoň ten soud ať má šťastný konec ti přeju.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, on má takovej pech, a místo podpory ho tady takhle v pátek navečer chudáka takhle zkoušíte, aby si hned poslal objednávku na něco dalšího.

 

 

 

Dobrá práce! 😂😃😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, mAra_ napsal:

Hoši hoši, 🙂

otázky čím to nahradit jsou upřímně dost předčasné. Ale to víte , že už mi to hlavou proběhlo... Současný stav je, že přemýšlím nad dvěmi variantami. Buď si koupím to samé , nebo Dodge Durango. 

 

Přesně nevím jak to Dawe myslel, tak si nejsem jistý jestli bude nadšený nebo zklamaný tím, jak si jdeš pěkně svoji cestou i po takových blbých zkušenostech. Tvůj styl je my velmi sympatický....:punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, African napsal:

Přesně nevím jak to Dawe myslel, tak si nejsem jistý jestli bude nadšený nebo zklamaný tím, jak si jdeš pěkně svoji cestou i po takových blbých zkušenostech. Tvůj styl je my velmi sympatický....:punk:

Kabrňak by bol, keby si teraz kúpil Land Rover :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele takhle ti to řeknu. Můj kamarád, aktuálně kolega a šéf produktu, strávil 2 roky ve FCA jako vedoucí značky Jeep v ČR. A to co tady Mára popisoval..není zas takový pech..není třeba se obávat o karmu. Ale jasně, může se to stát u jakéhokoliv auta..jen někde je ta pravděpodobnost trochu vyšší no :) Naštěstí u služebáku to tolik nebolí. Osobně teda považuju nápad koupit stejný auto, který jsem rok viděl jen v servisu, za trochu masochistický, ale budu to s napětím sledovat a Márovi samozřejmě přeji, aby se mu podobné radovánky už vyhýbaly..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což o to, bronco vypadá dobře, o tom nic. Ale jednak kdo ví, kdy ho začnou prodávat a kdo ví kdy skončí soud. Jde o to, že když dostanu peníze zpět, tak ihned budu kupovat druhé auto. Taky cena musí být stejná či nižší 🙂 A musí to jít koupit tak, aby šlo odečíst DPH, neb služební. Ideál je taky koupit to v Čechách... A tohle všechno aby se sešlo dohromady ...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tím Wranikem mě mrzí teda. Nicméně pokud bys zůstal věrný značce, tak Wrangler už půjde jen v benzínu nebo případně během roku najede série s PHEV. Teď je novinka Gladiator, případně se dá sehnat ve výprodeji Grand za slušný peníze. Z flotily budeme taky nějaký Wrangler pouštět (pr auta) - Rubicon, Sahara. Ale samozřejmě pokud bys za Jeepem zavřel vodu, ani bych se Ti nedivil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...