Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

A když už si tu tak povídáme o mým wrangleru. Tak to dám sem místo do co mě potěšilo 🙂 Byli jsme se teď jakože naposledy projet na výlet než ho vrátíme. Malá že se cestou vyspí v autě (moc dobře v něm spí - Greta vědět že s autem co žere šestnáct jezdím po Jizerkách jen proto aby dítě spalo, tak ju klepne). Tak výlet v poho, malá se vyspala a před tím, než přijedeme domů, tak žena že potřebujeme máslo. Tak to vezmeme do ještě k Vietnamcům ve vedlejší dědině. A cestou ty čtyři kilometry jsme potkali dvě zapadlá auta. Tak jsem je tahal že závějí, před ženou a dcerou jsem za hrdinu. Lidi si to točili 😄

Mně to auto bude tak chybět... Dám si záchranářského panáka .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mAra, verim a rozumim. Me se treba ta jeepka libi moc, v podstate ve vsech verzich. A verim I tomu, ze to je robusni a spolehlive auto. Proste si mel pech jak prase a myslim, ze hlavne na prodejce s tim přístupem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednak jsem o problému co mám nikde nikdy nečetl , podle mě to nebude úplně chronický problém. A je teda pravda , že když ti přijde, budu zvažovat verzi s pentastar motorem... A toho Dodge případně s V8 hemi... 

Ale jak říkám, je to ještě daleko....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Dokusan napsal:

Mě novej Def dorazí někdy v dubnu (sluzebak), tak abych se na něj psychicky připravil, koupil sem si na chalupu Discovery 1 300tdi :) Dojel jsem s ní z bazaru 100km domů :)

 

Příjemné krácení chvíle čekání na nové autíčko :D Myslíš že bude v jízdních vlastnostech nějaká změna? 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, TLD napsal:

Pekna klasika a zes dojel me neprekvapuje, tu si hejckej, at mas cim jezdit az dorazi Def :) . Todle je krasna kara 

Díky. Nehodlám na ni dělat žádné "offroad" úpravy. Ani lift, ani naviják, rámy a podobně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, mAra_ napsal:

Jednak jsem o problému co mám nikde nikdy nečetl , podle mě to nebude úplně chronický problém. A je teda pravda , že když ti přijde, budu zvažovat verzi s pentastar motorem... A toho Dodge případně s V8 hemi... 

Ale jak říkám, je to ještě daleko....

To mně moc mrzí, to je úplně neuvěřitelný o takových problémech jsem ještě neslyšel u žádného auta. Pokud budeš dál o Wrangleru uvažovat tak pentastar je jistota. 

Můj JKU je bez problémů. Rozhodně ti rozumím, že to auto máš rád. Je to můj miláček. Před zimou dostal novou silnější přední nápravu a kola 35".

Je téměř jistý, že až doslouží, budu chtít zase Wranglera.

Přes noc napadlo víc než 20 cm sněhu. Zachránil jsem VW trasportera co i sednul na břicho a Q7 co si myslel, že projede stejnou závěj jako Wragler. 😀

b7ae3c1d-09a0-429c-8f26-a30c4494c281.thumb.JPG.718e6734947d1aabd387f409ead8f948.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...