Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 20 hodinami, mAra_ napsal:

A když už si tu tak povídáme o mým wrangleru. Tak to dám sem místo do co mě potěšilo 🙂 Byli jsme se teď jakože naposledy projet na výlet než ho vrátíme. Malá že se cestou vyspí v autě (moc dobře v něm spí - Greta vědět že s autem co žere šestnáct jezdím po Jizerkách jen proto aby dítě spalo, tak ju klepne). Tak výlet v poho, malá se vyspala a před tím, než přijedeme domů, tak žena že potřebujeme máslo. Tak to vezmeme do ještě k Vietnamcům ve vedlejší dědině. A cestou ty čtyři kilometry jsme potkali dvě zapadlá auta. Tak jsem je tahal že závějí, před ženou a dcerou jsem za hrdinu. Lidi si to točili 😄

Mně to auto bude tak chybět... Dám si záchranářského panáka .

Toto znám ten pocit , když ještě kdysi bylo celou zimu všude hromada sněhu a mrzlo běžně celou zimu tak jsem se starou fronterou rád vytahoval auta z přikopů 🙂 člověk byl rád, že mohl pomoct.

Upraveno uživatelem M3maniac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Klínovec. 

Když mě někdo poprosí, tak nemám srdce ho poslat do háje. Nevyhledávám to, ale když nejdeme na skialpy, tak se vozíme nahoru na Klínovec autem. Nahoře na Klínovci dost často zapadne někdo, kdo má víc sebevědomí než odhadu schopností auta. Ostatně je to otázka pár minut. Zapřáhnout lano a trochu zabrat. 

Jenom mě překvapuje jak někteří borci si vyjedou na hory. Přední náhon, bez řetězů, lopaty, alespoň, že většinou mají lano. Na nohou tenisky a kotníčkový ponožky a tepláčky nad kotníky. 😀

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Dantechno napsal:

@Dali :D Oni neví, co dokáže těch pár set metrů nadmořské výšky udělat s počasím. U nich roste tráva :D 

Kamos s Gckem tahal autobus nad Jachymovem , ridic si nejdriv tukal na celo , ze to nemuze roztahnout ale pak dekoval.

G.jpg.6e879ec262cdcd82de75556ccb134503.jpg

Toho pravidelně potkávám, nejezdí úplně pomalu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Gustaf napsal:

no, Indům třeba jo :D

Ale vždyť to tam píšou, mě by nechala chladným i kdyby se jmenovala Everest :D Největší joke jsou všechny ty facelifty, to je upřímně takový malý výsměch všem majitelům....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, African napsal:

Ale vždyť to tam píšou, mě by nechala chladným i kdyby se jmenovala Everest :D Největší joke jsou všechny ty facelifty, to je upřímně takový malý výsměch všem majitelům....

No to já vím, že to píšou...ale ten název je hroznej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Gustaf napsal:

Nevím, co hulí, ale určitě si to strkají i do prdele. 

https://www.auto.cz/internetem-koluje-nove-logo-skodovky-chysta-se-graficka-revoluce-137698

 

29-origin-6782029.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...