Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

@Peta-BikerNe ne, pracuju ve zdravotnictví, akorát denně dojíždím a spoje tu máme takový, že bez auta jsem vyřízenej. Servisovat auto jezdím k AD Fordu, řeší mi tam STK (to byl ten Grand C-Max v listopadu), nebo běžnou údržbu - výměna oleje a spotřebního materiálu (třeba teď, nebo vloni na jaře brzdy) jinak tomu Focusu nic není, jen to může budit dojem že jsem furt v servise :). Pokud vím, že k nim pojedu, domluvím si rovnou zapůjčení náhradního auta, nebo mi to sami nabídnou, maj to zpoplatněný, ale jezdím k ním od doby kdy jsem to auto koupil, tak nad tím někdy umí i mávanout rukou :) S půjčením náhradního auta během servisu toho mého nikdy nebyl problém, Ford Hlouch Třebíč

Pak jsem tu postoval Dustera, to byla akce importéra, kdy se každej mohl zaregistrovat, složit vratnou kauci a mít to auto na dva dny k otestování. Na to byly reklamy na netu i v rádiu, tak jsem to zkusil. No a z léta tu mám fotky Raptora, to baly akce Sveta Motorů, náhrada za výstavu auta na náplavce, stáli u Olympie, člověk přišel ke stánku prodejce, vyplnil papíry a oni ti půjčili auto na jimi určenou trasu. 

Jinak když mám možnost, tak se s něčím svezu - Peugeot Emotion Days, Citroën Roadshow, naši maj Toyotu, tak přišla pozvánka když vyjela nová Corolla, na podzim pořádá hezkou akci motorvize.cz https://www.motorvize.cz/za-volantem-ankety-ctenarske-auto-roku-2019-motorvize-fans-award/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, honza71 napsal:

Jezdim ke Smazikovi na Kladno se starou Micinou a vzdycky se me ptaj, jestli budu chtit nahradni auto. Nekdy za par korun na den, nekdy zadara. Asi podle nalady. Opel Astra to byl posledne a mel natoceno tak 2 tisice  🙂

Já k Mitsubishi Junek Studenec, kde mě dávají automaticky vždycky náhradní vůz, konec konců to tam je prdel světa. Měl jsem tak aspoň příležitost se parádně seznámit s novým Outlanderem, kterého mě nechali jednou zdarma na vyzkoušení i do druhého dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně ve WV servisu vždy pošlou do řiti, když tam jdu na garančku nebo na pravidelnou výměnu oleje, max. mě odvezou po městě kam chci, ale nevím zda by mě přivezli i zpět 🙂  A to je činnost na dvě hodiny, to by mi to auto mohli půjčit, jen nějakou předváděčku ať se namlsám a třeba příště koupím. Při opravě vozidla, které hradí pojišťovna, mě ještě důrazně varovali, že když se bude čekat na proplácení faktury ze strany pojišťovny, tak nemám nárok na delší dobu zápůjčku. Přitom, když je to "na pojišťovnu", tak si tu fakturu vw servis udělá velmi příjemnou, tak by nemuseli dělat caviky, když se o pár dnů auto vrátí později.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, moco napsal:

Mně ve WV servisu vždy pošlou do řiti, když tam jdu na garančku nebo na pravidelnou výměnu oleje, max. mě odvezou po městě kam chci, ale nevím zda by mě přivezli i zpět 🙂  A to je činnost na dvě hodiny, to by mi to auto mohli půjčit, jen nějakou předváděčku ať se namlsám a třeba příště koupím. Při opravě vozidla, které hradí pojišťovna, mě ještě důrazně varovali, že když se bude čekat na proplácení faktury ze strany pojišťovny, tak nemám nárok na delší dobu zápůjčku. Přitom, když je to "na pojišťovnu", tak si tu fakturu vw servis udělá velmi příjemnou, tak by nemuseli dělat caviky, když se o pár dnů auto vrátí později.  

Přesně, my měli náhradní z pažouta po dobu tří týdnů, když nás nabořili a ani ti nebudu psát kolik tam pojišťovně napočítali :D

Mě se líbí takový ten domácí přístup třeba Mitsubishi servisu, kde můžeš jít klidně mrknout na dílnu jak to mechanikům jde, kafíčko a všeobecně ten přístup. Když jsem jezdil se Škodkou, tak jsem se upřímně občas nestačil divit, jak s dobytkem tam. Na dílnu bez šance prý kvůli bezpečnosti a na kafe automat 😂 Ale ono samozřejmě taky hodně záleží servis od servisu, samozřejmě nechci házet všechny do jednoho pytle......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, African napsal:

Přesně, my měli náhradní z pažouta po dobu tří týdnů, když nás nabořili a ani ti nebudu psát kolik tam pojišťovně napočítali :D

Mě se líbí takový ten domácí přístup třeba Mitsubishi servisu, kde můžeš jít klidně mrknout na dílnu jak to mechanikům jde, kafíčko a všeobecně ten přístup. Když jsem jezdil se Škodkou, tak jsem se upřímně občas nestačil divit, jak s dobytkem tam. Na dílnu bez šance prý kvůli bezpečnosti a na kafe automat 😂 Ale ono samozřejmě taky hodně záleží servis od servisu, samozřejmě nechci házet všechny do jednoho pytle......

S pažoutom mám podobnú skúsenosť, požičanie náhradného auta výrazne prevyšovalo cenu opravy 😀... všimla si to ale aj poisťovňa a nakoniec musel servis opraviť (znížiť) vyúčtovanú cenu. Povodne to bolo myslím cca 70 eur/deň za 308 pažouta 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, TLD napsal:

Mam Toyotu a Lexus, takze sem nikdy nemel potrebu nahradniho auta.... :)

:D

Mne brali starý Yaris na protiúčet, a keď som im ho priviezol na obhliadku, nafasoval som Highlandera v top výbave. Akurát im na dielňu spadla nejaká mimoriadka a Yaris pozrieť nestihli, plus do toho vliezol víkend - a vo výsledku som namiesto Yarisu za 6000 € jazdil päť dní v aute za 75000 € :D

A takýchto príbehov mám z miestnej Toyoty viacero :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...