Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Jel jsem s tím jen dvakrát, přeci jen to dva roky stálo, takže nechci riskovat, dokud tam nebudou udělaný náplně a rozvody. Navíc byly špatný tlumiče a čepy řízení. Jinak jsem z toho auta nadšenej a už se těším, až ji pořádně projedu terénem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezká barva, Scalu jsem v téhle snad ještě neviděl, vesměs všude bílé nebo červené, občas zelená. 1.5 TSI je automaticky s DSG ? 

P.S. kdo jezdí k shellce tak od 15.2 do 23.5 maj každý úterý v-power naftu za cenu normální a každej čtvrtek v-power benzin za cenu normálního, taky jsem moh jet tankovat už včera ...  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, honzyk napsal:

Hezká barva, Scalu jsem v téhle snad ještě neviděl, vesměs všude bílé nebo červené, občas zelená. 1.5 TSI je automaticky s DSG ? 

P.S. kdo jezdí k shellce tak od 15.2 do 23.5 maj každý úterý v-power naftu za cenu normální a každej čtvrtek v-power benzin za cenu normálního, taky jsem moh jet tankovat už včera ...  

 

Ja mam 1.5 tsi a manual. Na Slovensku su tie vybavy a kombinacie vyskladane trochu inak ako v Cesku. Moju farbu uz skodovka stiahla z predaja, teda aspon na Slovensku. Modru race som nechcel, lebo ju ma uplne kazdy na akejkolvek skodovke, za cervenu bol sialeny priplatok cez 900e.

Upraveno uživatelem pato31681
preklep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Radek124 napsal:

Přelepit senzor denního svícení černou izolepou (aneb hack á la LEXUS)?

Jo, to mi poradili aj v Toyote :D Dúfal som, že to ide aj nejako inteligentnejšie v nastavení auta (prinajhoršom nastaviť inú krajinu, kde je to povinné), ako u niektorých iných značiek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...