Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Zdenek1307 napsal:

Subjektivně: Krásná barva 👍

Díky. Dědictví po předchůdci ve firmě...  Barva se mi líbí, ale budu objednávat nového a hnědý nebude :)

před 2 hodinami, Karussell napsal:

S barvou to mam presne naopak, ale tohle jsou nejkrasnejsi kola na Superba. Parada.

Jj tyhle jsou super, na facelift už ale myslím ve výběru nejsou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 2. 2021 v 23:02, DavidLC napsal:

@wawrik  Já bych si tipnul že to nepůjde, japka jsou jiný 😕 Dej vědět rozsudek 🙂

Tak dávam vedieť rezultát:

1. Máš pravdu, nejde to.
2. Na Islande musia od 1. 1. 2020 svietiť aj koncové svetlá povinne a celoročne.

Takže toyoťácke denné svietenie na RAVke (bez koncových svetiel) je tu nelegálne, a buď si prelepím ten senzor jasu, alebo budem ručne zapínať stretávačky. Divné, že to pri odovzdávaní auta nespomenuli, alebo som to nezachytil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, wawrik napsal:

Tak dávam vedieť rezultát:

1. Máš pravdu, nejde to.
2. Na Islande musia od 1. 1. 2020 svietiť aj koncové svetlá povinne a celoročne.

Takže toyoťácke denné svietenie na RAVke (bez koncových svetiel) je tu nelegálne, a buď si prelepím ten senzor jasu, alebo budem ručne zapínať stretávačky. Divné, že to pri odovzdávaní auta nespomenuli, alebo som to nezachytil.

Takže přelepit 🙂

Njn, co se dá dělat, dík za info. U LC musím zapínat a samozřejmě někdy zapomenu. U Priuse to mám na AUTO a občas bych v šeru, mlze radši svítil. Možná to taky na zimu (kdy tohle počasí je nejvíc) přelepím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když necháte zapnuté potkávací světla napořád tak se při vypnutí motoru a zamknutí auta po uplynutí nějaké coming home doby vypnou, ne? A při dalším použití auta opět zapnou? 

 

Mě se to kecá, Volvo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tom4 napsal:

Když necháte zapnuté potkávací světla napořád tak se při vypnutí motoru a zamknutí auta po uplynutí nějaké coming home doby vypnou, ne? A při dalším použití auta opět zapnou? 

 

Mě se to kecá, Volvo :)

Nevím, kvičí to, tak to vypnu 🙂

Nakonec, stálé svícení, jde asi dodělat, ale nevím jak u novejch aut, nacpanejch elektronikou a v záruce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, wawrik napsal:

Tak dávam vedieť rezultát:

1. Máš pravdu, nejde to.
2. Na Islande musia od 1. 1. 2020 svietiť aj koncové svetlá povinne a celoročne.

Takže toyoťácke denné svietenie na RAVke (bez koncových svetiel) je tu nelegálne, a buď si prelepím ten senzor jasu, alebo budem ručne zapínať stretávačky. Divné, že to pri odovzdávaní auta nespomenuli, alebo som to nezachytil.

Tak to reklamuj u prodejce, vždyť ti prodali auto, které nesplňuje podmínky provozu, když to napíšu takhle na první pohled :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost pochybuju že "podmínkou provozu" je aby si auto samo rozsvítilo a zhaslo - předpokládám že i na Islandu je za svícení zodpovědný řidič a ne (deaktivovatelní) asistenti pro zvýšení uživatelského komfortu. 

A pokud je věc jednoduše (a v souladu se schválenými servisními postupy výrobce) řešitelná krytkou nebo přelepkou hardwarového čidla, není důvod hrát si na "hackera" a srát se do firmware :smoke:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak O4 doma. Musim rict, ze prechod z O3 1.5tsi na 2.0tdi je fajn, mnohem lepsi pocit z motoru a zejmena sladeni s prevodovkou. Matrix svetla jsou parada. Interier ma sem tam nelogicnosti, ale ovladani celkove v pohode.

V ramci prechodu z O3 je to rozhodne hodne do plusu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš má O4 v té samé motorizaci v nějaké rozumné výbavě. Na operák. Ošahal sem si to, je to dost Star trek na mně, ale proč ne. Zatím se mu tam nevykakalo nic (Má ji od října), akorát říkal, že občas nějaký "SW" problém, připojení, funkce a tak. Ale že stačí "vypnout a zapnout" a zase to jede. Za chvíli dorazí, taxe ho zeptám, jak je spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, JoyStick napsal:

Sem zvědavej, jesi se Ti začne srát infotainment a budíky. Lidi co to kolem mě maji to maj víc v servisu jak doma.

Jak jsem tady psal, známý má už nový motor a v servis pořád s infotainmentem. To tam musí skoro vždy zůstat aspoň dva dny. K tomu pořád jen výmluvy a omluvy. Uvažuje o prodeji, auto za 870tis. to to dopracovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega prebiral novou O4 pred 2 tydny. A odjel nahradnim... Infotainment se pri predani zblaznil, tri hodiny tam sedel nez to prehraji a pak prisli s tim, ze se omlouvaji a venku pro neho maji nahradni auto - Rapida v holobytu...

Auto mu predali za tri dny... diky lockdownu ted moc nezjisti, nicmene mu rovnou rekli, ze se to muze opakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, wawrik napsal:

Konkrétne? Mňa na RAV4 neskutočne iritujú tlačidlá vyhrievania volantu aj zapínania 360° kamery schované vľavo dolu pri kolene :eek:

Hele, treba mi vadi jak si nastavovat favourites v ramci subdialu na virtual kokpitu. Vadi mi mnohdy nesikovny vyuziti velikosti displeje, treba pri navigaci. Nebo prace s obyc radiem. Ale abych byl fer, mam ji od patku, tak si to seda.

Co nechapu vubec, je proc u beznejch aut nechavat prevodovku na stredovy konzoli. Dneska to stejne nic mechanicky neovlada a ten divnej klitoris co ma ted Skoda nebo VW zbytecne ubira prakticky misto. Kazda druha recenze si u novych stezuje na male misto bezdratovych nabijecek, tomu by to treba pomohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, antitomas napsal:

Kolega prebiral novou O4 pred 2 tydny. A odjel nahradnim... Infotainment se pri predani zblaznil, tri hodiny tam sedel nez to prehraji a pak prisli s tim, ze se omlouvaji a venku pro neho maji nahradni auto - Rapida v holobytu...

Auto mu predali za tri dny... diky lockdownu ted moc nezjisti, nicmene mu rovnou rekli, ze se to muze opakovat.

to si piš, že se to opakovat bude. pár lidem už vyměnili auta, protože to tam bylo v průměru 4x a pokaždý to nebyli schopní opravit.

dokonce se vyskytovali situace, kdy to auto samo brzdilo. to už je mega nebezpečný. kámoš posílal seznam závad na asi 30 novejch autech co kupoval pro obchoďáky. jsou to 3 A4ky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...