Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Tak jsem na chvíli vyfasoval tuhle věc...pěkný...sice maličkatý, ale není to marný - do města. Na plné "natankování" 299km dojezd, dojel jsem na jednání, pak zpět a dojezd 150, ale tím jak byla kosa (-9), tak jsem si zapnul vyhřívání sedačky, klima a volantu, vyzkoušel sport režim (mimochodem slušný odpich) a šup, byl dojezd 90, než jsem dojel do kanclu, tak jsem raději většinu věcí vypnul krom klima a rovnou jel k čezu. Nabití za 53 minut jde..ale člověk potká u nabíječek dost lidí...kecal jsem s chlápkem s Teslou...tak říkal, že naprosto změnil chování a plánování (..prý jako duchodce má dost času tak jede na netflixu při čekání na nabití)..no suma sumárum, hezká zkušenost, ale zlatě zatím za služebního nafťáka nebo domácí 3,5litr.

 

AD VW group infotainment - už pár měsíců jsem rezignoval na carplay - po přehrání SW to fungovalo měsíc a nemám nervy to tam dávat po třetí, takže jsem koupil držák na mobil a vyřešeno...a že se to resetne každý třetí den..na garančce jim to tam nechám ať to dají dokupy...SW to je nedotažený..

C3DC9D1B-DCE2-4499-9FF4-7512F3E7DD67.jpeg

6C572C3F-1FEE-48B9-B7F0-C565AA7C1FEF.jpeg

7C427524-F76D-49E8-8631-6AA9A1D7D3C1.jpeg

B64EE395-723E-49F7-A6D6-691FC43D59D7.jpeg

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik teda tenhle kundebil v praxi ujel km na nabití?  :)

Edit. mimochodem ten interiér na posledni fotce, jako nemyslím bláto, ale s designérem se to asi nepotkalo, to je masakr, sedačka, to madlo u sedáku, středový pultík  . . . středověk. Jo a kde je foto s hodinkama? ;)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Tom4 napsal:

Kolik teda tenhle kundebil v praxi ujel km na nabití?  :)

Edit. mimochodem ten interiér na posledni fotce, jako nemyslím bláto, ale s designérem se to asi nepotkalo, to je masakr, sedačka, to madlo u sedáku, středový pultík  . . . středověk. Jo a kde je foto s hodinkama? ;)

Tady jí máš.

jinak na nabití to celkem odpovídá, dokud nezapneš ty energeticky náročné věci. myslím, že se v pohodě dalo počítat, že v té zimě a v normálním komfortu 250km dá...stejně to víc jak na 80% nedobije. Já měl spíš problém, že při dojezdu 50km jsem byl už na prášky jestli dojedu ještě těch 20km a tak jsem raději sport režim nezapínal...třeba večer jsem dobil u čezu, 299km dojezd, dojel jsem domu 3km a 296....rano jsem nasednul a 277, zapnul jsem vyhřívání sedačky 266...takže 250 je v zimě asi tak nějak odpovídající. Ale pro dobrý pocit radši při zbývajících 50km jedu nabít, takže 200 v pohodě....ale třeba je to o důvěře v čase k tomu dojezdu.

jinak můj pocit při nasednutí (mám 194cm) byl takový plasťáček... moderní termín pro to je "příjemně obklopující prostor řidiče" (klasicky málo místa a skoro bych se bál, že při havárce bych se stal součástí té kuličky co by z toho zbyla...nebylo by co stříhat). Jako pro jednoho člověka ok..sám za sebe jsem si nesednul. Nezastírám pokročilou technologii pohonu, ale za ty prachy...

05285F2C-15B7-465F-82C4-106A4D142850.jpeg

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měřím stejně, takže vím zcela přesně co to znamená "uživatelsky přívětivý" nebo "ve své třídě prostorný" :D

To potvrzuje moji teorii že jako příměstský vozítko u baráku by to teoreticky šlo. Počkám tedy ještě dalších pár let až nebude nesmysl cena aut / solární panely na dobíjení v létě / repase baterie. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasa. Mel sem kupatko, 2litry,16V. Rok 90,v 99 sem ho kupoval pre Wallicar. Super auto. Strasne me bavilo s otevrenou kapotou, vypadalo pekelne. Pak prisla 2x 9-3, kupatka, jedna aerovka. A pak vigous pro radost, pac s detma se jezdilo volvem🙂. A pak sem ho blboun strelil.... Ale takove jako mas ty si jednou zas koupim, svou blbosti za draho, pac to leti nehoru... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, jakub.morys napsal:

to chápu, ale tohle je naopak z prvních let. je to 87

můj rok, ale teda mámit to z tebe nebudu, bo ke všem těm žroutum peněz abych přidal ještě Saabici, to už bych měl velkej problém :D Ale pěkný to máš :) Trochu by to chtělo poňuňat po kosmetický stránce, ale na tom předpokládám vyšíváš :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...