Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, JoyStick napsal:

Tyvolesafari!!! Bozi! To by chtelo videt, diky, tohle radim do vyberu na 1 misto.

Ty vole, teď jsi mě pobavil (fakt) ... nedovedu si Tebe představit, přesednout z "Trojzubce", do téhle pracovní mašiny (od Dajbycha). Jinak já bych si dovolil souhlasit s Davidem a do Toyky bych volil taky spíš benzín, ale já bych asi sáhnul po té F150, do Prahy ideálka ve verzi Raptor = levej pruh volnej furt :D .

 

 

Raptor .jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Sphinxx napsal:

Ty vole, teď jsi mě pobavil (fakt) ... nedovedu si Tebe představit, přesednout z "Trojzubce", do téhle pracovní mašiny (od Dajbycha). Jinak já bych si dovolil souhlasit s Davidem a do Toyky bych volil taky spíš benzín, ale já bych asi sáhnul po té F150, do Prahy ideálka ve verzi Raptor = levej pruh volnej furt :D .

 

 

Raptor .jpg

Bahaha, ja sem hrdej slamochroup!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 3. 2021 v 20:04, JoyStick napsal:

Tyvolesafari!!! Bozi! To by chtelo videt, diky, tohle radim do vyberu na 1 misto.

Ešte som to nevidel, ale padlo mi do oka - chlapci sa vozia práve na tých dvoch Land Cruiseroch, o ktorých uvažuješ. Lenže na dízloch...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 3. 2021 v 10:31, Sphinxx napsal:

Ty vole, teď jsi mě pobavil (fakt) ... nedovedu si Tebe představit, přesednout z "Trojzubce", do téhle pracovní mašiny (od Dajbycha). Jinak já bych si dovolil souhlasit s Davidem a do Toyky bych volil taky spíš benzín, ale já bych asi sáhnul po té F150, do Prahy ideálka ve verzi Raptor = levej pruh volnej furt :D .

Něco na tom bude no.. :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 3. 2021 v 17:53, honzyk napsal:

Jestli vydržíš Pepu z autosalonu tak tady máš cestopis s Lanďákem 🙂 https://www.autosalon.tv/fotr-na-tripu/videa co si tak pamatuju, byly z tý cesty vstupy na radiu Beat, a jediný s čím měl problém, tak v těch ....stánech sehnat Adblue. 

Pepu vydržim v pohodě, co nevydržim je ten jejich skurvenej web.
Takže kdo by to chtěl vidět a sere ho ten bordel co tam maji a jakym stylem maj embednutý to video, že s nim v Safari nejde ale lautr nic udělat, tak tady je link přímo na to video https://cdn.onnetwork.tv/hls/3/9/395884/fullhd.m3u8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Sphinxx napsal:

Nějakej posun, zkoušel jsi něco? Docela by mě zajímaly dojmy z té ultratoolové Toyky.

Ne, teď jednak vůbec nestíhám a jednak tim že je všecko zavřený (sice si napíšu co potřebuju, ale zas tak to nehoří), se mi nechce s nikym složitě dohadovat co kde jak za jakejch podmínek atd. Testovací jízdy s buzerací švestek na poli taky nepotřebuju. Počkám si, ale to klasický LXo zkusim 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, JoyStick napsal:

@wawrik Boží, děkuju, teď sem to kouknul a je to přesně tak jak to cejtim no. Stará dobrá plechovka prostě vyhrává na celý čáře.

Práve som to dopozeral a chcel vystríhať pred stratou času všetkých, čo by od toho niečo očakávali :D Ale keď to v niečom pomohlo, tak je fajn :D

Btw, ako ste spomínali benzínovú J7, jedna sa tu objavila v bazári, tak som sa išiel povoziť. To auto má najazdených 180k, ale vyzerá ako tá nová, čo som kedysi pozeral u Dajbycha. A to vraj jazdila ako zásobovacie auto jedného kempu v Thorsmorku, čo obnáša veľmi adrenalínový prejazd niekoľkých brodov (na ktoré som ja ešte doteraz nenašiel odvahu, mimochodom).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...