Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 11 minutami, Xenomorfus napsal:

Afri, na te fotce to vypada, jak kdybys pravobokem narazil do ledovce :-D.

No jo no, přestal jsem se s ním mazlit, konec konců s malými dětmi to je předem prohraný boj mít auto v pohodě jsem zjistil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Maxmillian napsal:

Taky jsem ho měl rád. Teď ho má rád někdo jiný 🙂

Už je to nějaký pátek co jsem měl firemní S60 2,4 125kkW ale vždy když vidím tohle cabrio dokaži se soustředit jen na tu anténu. WTF just happened here!?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Maxmillian napsal:

@Roland Sands, hele presne.. ta antena bylo hrozny zlo... a pritom to melo ploutev kvuli telefonu a buhvi cemu jeste, ale na radio tam proste museli jebnout ten klacek a taky vubec nechapu proc 😄

nesnáším anténní ploutve - toho ignoranta, co to vymyslel a protlačil v automobilovém průmyslu by měli hodit žralokům. U obyčejných aut budiž, tam se hraje na cenu, takže škaredost zas tak nevadí. 

Ale že to používá i Rolls Royce, co si hraje na čistotu a eleganci? To samé Volvo, Mercedes, BMW ... vlastně je jen pár luxusních automobilek, co to nepoužívají, nebo jsem si toho nevšiml ... Bentley, Porsche. 

Proč to nemůže být integrované do skel, vnějších zrcátek, nárazníků atp.? Vždyť to je technika, co byla zvládnutá už před 20 lety. Moje S60 má všechny antény skryté - GPS, GSM, FM, TV. Proč to nejde u aktuálních modelů? Prachy? U aut za >1M? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesnáším anténní ploutve -.....


Možná si to tam designéři přidali, aby ty jejich auta právě jako žraloci vypadaly, ale když to tak není, tak to nikomu nechybí. C70 ji měla, ale k tomu navíc tam nasrali ten prut, což je teda ještě horší fail.

Teda ještě kromě toho, že praskaly světlomety a člověk měl možnost je buď měnit co 2-3 roky nebo do nich udělat dole vrtakem dírky, aby ta voda odtekla (pokud nechtěl vyloženě chovat rybičky).

Na BMW, jestli se nepletu, tak ploutev taky nemám a je tam taky kde co včetně TV.

Souhlasím s tím, že bez těch různých nádorů je to lepší.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, eLzyx napsal:

nesnáším anténní ploutve - toho ignoranta, co to vymyslel a protlačil v automobilovém průmyslu by měli hodit žralokům. U obyčejných aut budiž, tam se hraje na cenu, takže škaredost zas tak nevadí. 

Ale že to používá i Rolls Royce, co si hraje na čistotu a eleganci? To samé Volvo, Mercedes, BMW ... vlastně je jen pár luxusních automobilek, co to nepoužívají, nebo jsem si toho nevšiml ... Bentley, Porsche. 

Proč to nemůže být integrované do skel, vnějších zrcátek, nárazníků atp.? Vždyť to je technika, co byla zvládnutá už před 20 lety. Moje S60 má všechny antény skryté - GPS, GSM, FM, TV. Proč to nejde u aktuálních modelů? Prachy? U aut za >1M? 

Neporovnatelna kvalita / vsesmerovost signalu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...