Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, M3maniac napsal:

Co sluha, otrok a olej? 2 roky a 35tkm víc ani ťuk 🤣 jsem zvědav jak vám budou dělat sluhu ty auta na baterku nebo 1.0 i 🤣

Tak ja porad doufam, ze tak spatne nedopadnu. Nic z toho, co zminujes, neplanuji 🙂

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, honzyk napsal:

Už přezouváte ? Tak nějak mám roupy se do toho o víkendu pustit ... 

ne, já prohazuju celý auta. Zimní přijde umýt, uložit do garáže a letní zase nastoupí do služby 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje bejvalá micina se nechce odloučit 😒 Volá mi v týdnu kamarád majitel autobazaru, že v době nelehké se auto prodalo, juchů.... včera telefon, že na autě praskl chladič oleje automatické převodovky, a jelikož tam má čtrnáct dní možnost vratky auta, tak buď ho opravím za své náklady nebo ho kupující vrátí. V Mitsubishi oprava 39, u kamaráda 25, au, už ho opravujeme, protože stejně je v tomhle stavu auto neprodejné. A to jsem do něj nacpal deset, než šlo do bazaru, aby bylo v pořádku. Radosti života, ale budu na něj vzpomínat v dobrém, byla to super kára 😍

DSC_0682-1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, ja tu svoji asi budu tejrat, dokud nevypovi sluzbu. Je to perfektni auto. Navic v tom mam "nesmrtelnej" motor z traktoru (rozumej 2.0TDI od VW) :D 

Ale fakt je ten, ze uz taky zacina zrat penize, potvora jedna!

 

 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, JoyStick napsal:

@honza71 Oni do cimbumbiši dávali ropáci z koncernu? 🤔

Tak tak. Cimbumbiši ☺️ tehda ropu nedelalo. Dokonce snad ani ten benzin nebyl jejich, ale od kamaradu z Citronenu nebo Pizouta. Ale to bude vedet Afri, co tam ma pod kapotou. Temer identicke auto tehdy delali v holportu M + C + P

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, honza71 napsal:

Tak tak. Cimbumbiši ☺️ tehda ropu nedelalo. Dokonce snad ani ten benzin nebyl jejich, ale od kamaradu z Citronenu nebo Pizouta. Ale to bude vedet Afri, co tam ma pod kapotou. Temer identicke auto tehdy delali v holportu M + C + P

Já mám dojem, že tento 2,4 benzín byl už jejich, nebo Pegout ale fakt nevím. Každopádně také držák. Já za ty roky do něj nedal ani kačku, no je vidět že bylo na čase aby šel do světa....tak 2007 a pomalu tři kila najeto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...