Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Jó nepřetrhnou, potvrzuju. Byl jsem začátkem února v servisu - manžeta na poloose. Jedinkrát jsem si nezkontroloval bezpečák na kola a bum ho. Minulý týden jsem dělal brzdy a volá mi mechanik, hele nemáš tam bezpečák... Nakonec to v tom prvním servisu aspoň přiznali, že se jim tam válí na stole, ale nějak se nedostali k tomu zavolat mi. Každopádně to dobře dopadlo.

@dawe009 jak velký/drahý opruz je dostat z VW náhradní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, nickolas napsal:

Jó nepřetrhnou, potvrzuju. Byl jsem začátkem února v servisu - manžeta na poloose. Jedinkrát jsem si nezkontroloval bezpečák na kola a bum ho. Minulý týden jsem dělal brzdy a volá mi mechanik, hele nemáš tam bezpečák... Nakonec to v tom prvním servisu aspoň přiznali, že se jim tam válí na stole, ale nějak se nedostali k tomu zavolat mi. Každopádně to dobře dopadlo.

@dawe009 jak velký/drahý opruz je dostat z VW náhradní?

To ke otázka za 100 bodů.. Záleží kterej dealer a jestli něco má..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 3. 2021 v 11:45, Andrew napsal:

Pánové, kdo tady dělá ve VW group (servis)? Potřebuji si ověřit nějaký díl podle VIN na Golfa, moc díky za nasměrování 🙂

Pošli co potřebuješ, dohledáme a můžu zaslat naší přepravou. Zásobujeme OEM po cele CZ/SK :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 3. 2021 v 9:32, Sphinxx napsal:

@JoyStick: Ondro, autíčkari sa zabávajú nad Toykami, zajímavé videjko. Chlapci mi zlepšili ráno :) 

 

Viděl jsem Dejve, děkuju. Možná to je dokonce na nějaký předchozí stránce a jesi ne tak sem se na to nějak proklikal. Nicméně jak sem psal, stará dobrá plechovka vyhrává na celý čáře :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, JoyStick napsal:

Viděl jsem Dejve, děkuju. Možná to je dokonce na nějaký předchozí stránce a jesi ne tak sem se na to nějak proklikal. Nicméně jak sem psal, stará dobrá plechovka vyhrává na celý čáře :) 

Určitě s Tebou souhlasím, že stará plechovka má něco do sebe. Jinak zajímavý testík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...