Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Novou M3 jsem řídil minulej tejden a i když Bullit není vůbec blbý auto, tak tohle je úplně jinej sport. Neváhal bych ani chvíli. Btw Bullita mají 3 známí v okolí a Mustang obecně dnes fakt není nic, co by bylo těžké vidět.. Má ho dokonce i jeden dědek ve vsi, odkud pochází manželka..už několikrát jsem ho s nim potkal na hřbitově :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nikdo nepopírá. Nicméně kolegova argumentace je přinejmenším chabá. Že je M3 po všech stránkách lepší auto snad chápe každej s víc jak dvěma mozkovejma buňkama. Nicméně si dej kamaráde ruku na srdce a řekni mi kolik lidí znáš s Bullitem a kolik lidí s M3. U mě teda na celý čáře pravažuje bramborák. ¯\_(ツ)_/¯ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, dawe009 napsal:

Novou M3 jsem řídil minulej tejden a i když Bullit není vůbec blbý auto, tak tohle je úplně jinej sport. Neváhal bych ani chvíli. Btw Bullita mají 3 známí v okolí a Mustang obecně dnes fakt není nic, co by bylo těžké vidět.. Má ho dokonce i jeden dědek ve vsi, odkud pochází manželka..už několikrát jsem ho s nim potkal na hřbitově :)

Diky, konecne nekdo nezaujatej. 

Jestli ses, Joysticku, z Bullitta tak hotovej, tak se stav s penezma, je to funglovka, muzes v nem jeste dnes odjet. 
Jinak neres prosim moje pohnutky a nemluv mi do toho, za jake auto pripadne vymenim, kdyz se to zrovna neshoduje s tvym uzasnym svetonazorem 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit. Která motorizace je lepší z hlediska spolehlivosti a jaký nájezd je rozumný pro tento motor při koupi. 

Motor od Audi - 3.0 TDI quattro 180 KW

N57 od BMW - 3.0 xDrive 190 KW

 

Upraveno uživatelem rolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Xtra01 napsal:

Diky, konecne nekdo nezaujatej. 

Jestli ses, Joysticku, z Bullitta tak hotovej, tak se stav s penezma, je to funglovka, muzes v nem jeste dnes odjet. 
Jinak neres prosim moje pohnutky a nemluv mi do toho, za jake auto pripadne vymenim, kdyz se to zrovna neshoduje s tvym uzasnym svetonazorem 👍

Ocko ti kupil auticko a tebe sa nepaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, rolas napsal:

Potřeboval bych poradit. Která motorizace je lepší z hlediska spolehlivosti a jaký nájezd je rozumný pro tento motor při koupi. 

Motor od Audi - 3.0 TDI quattro 180 KW

N57 od BMW - 3.0 xDrive 190 KW

 

Ten koncerní trílitr je překvapivě supr motor. bejvalka to měla v S5 a byť chrochtáci nemusim, tak u tohodle sem musel uznat, že je to agregát dobrej. Spolehlivost dle servisu a zacházení, ale oba ty motory vydrží celkem dost. K N57 by Ti řek víc náčelník @sibirnaya

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, rolas napsal:

Potřeboval bych poradit. Která motorizace je lepší z hlediska spolehlivosti a jaký nájezd je rozumný pro tento motor při koupi. 

Motor od Audi - 3.0 TDI quattro 180 KW

N57 od BMW - 3.0 xDrive 190 KW

 

3.0 TDI 180 kW má už jednodušší rozvody, 2 řetězy místo 4 dříve. Obecně spolehlivý motor, největší problém se jmenuje EGR. 
 

N57 je brán jako méně spolehlivý oproti M57, hlavně proto, že má rozvody z bláta a při jejich výměně musí motor ven z auta, což stojí dost peněz - 50-70 tis. Ale na BMW je tady mnoho větších odborníků. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, dawe009 napsal:

3.0 TDI 180 kW má už jednodušší rozvody, 2 řetězy místo 4 dříve. Obecně spolehlivý motor, největší problém se jmenuje EGR. 
 

N57 je brán jako méně spolehlivý oproti M57, hlavně proto, že má rozvody z bláta a při jejich výměně musí motor ven z auta, což stojí dost peněz - 50-70 tis. Ale na BMW je tady mnoho větších odborníků. 

U Audi nemusí motor ven? Myslel jsem , že ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, pavel23 napsal:

U Audi nemusí motor ven? Myslel jsem , že ano.

Taky ven. Ale rozvody většinou vydrží v pohodě 250-300 tis. a výměna je za půlku oproti BMW. U N57 začínají řetězy rachotit často už okolo 100 tis km. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...