Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

@shaggyDofukovanie kolies z kabíny. Na ľadovci sa jazdi s podtlakom okolo 0,8 baru, potom na pevnejšie cesty treba prifúknuť, a na asfalt normálne cez 2 bary. To človek potom nič iné nerobí len behá okolo auta s hadicou od kompresora. Na Jeepy sú aj nápravy s vnútorným vedením, takže zvonka nič netrčí a nič sa nedá utrhnúť. Toyota takú možnosť bohužiaľ nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za nabidku ;-). Ted prvni delsi cesta, 150 km vcetne dalnice a dobry, zadnej problem. Vykonove dostatecné, na predjeti a tak, 300 kobyl bych v tom tedy nehledal,  ale to je ten automat (trirychlostni). Ten podle me zere polovinu vykonu :-))). Ale ja s tim stejne nechtel zavodit, to by mi bylo lito, je to dedecek. Jinak jizda je neskutecne pohodlná.  Opravdu neskutecne, dnesni auta jsou uskakany kozy. Treba zrovna ten Kodiaq je v porovnani s tim uplnej zebrinak... A ani moje XF neni tak pohodlny a nazvlada tak nerovnosti. To me hodne prekvapilo. A pritom kdyz trochu utahnu zatacku, nenaklani se a drzi stopu a nic v tom nevrže. Takze  podvozek super, motor hladkej jak prdýlka, prevodovka zabiji veskere sportovni ambice. Mno, alespon me nebude lakat delat s tim blbosti, p3kne loket ven a kochačka. :-))

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mě se lidi smějou, že si kupuju 20 let starý limuzíny místo těch novejch. Tady máš přesně popsanej důvod. Levelu toho komfortu prostě z dnešní produkce nic nešahá ani po kotníky :D 

Je tu jeden magor, kterej dělá takovej libery-walk tuzing na jednom z těhle kousků. Nevypadá to jakože úplně blbě, ale dycky dyž to vidim (včera sem ho zrovna potkal), tak je mi spíš do breku. (tim tak nějak naznačuju, že tiše doufám v zachování originality) :D 

Máš to moc pěkný ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...