Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Moc hezkej Méďa. Já převčírem míjel v Čimelicích Blonďatý kotě jak řemen. V protisměru, černý kábro, novější Méďa. Já seděl ve svý obstarožní 335i, střechu taky dole. Já se na ní usmál, vona se namáhala zvednout ukazováček.  Opakuji: ukazováček! Chvíli jsem byl šťastnej chlap!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Karussell napsal:

Tak jsi ho koupil? No pecka...velka parada 🙂 

no, koupil. Za tu cenu to byla spíš loupež a k tomu záchranná operace. Nemohl jsem ho tam nechat, bylo to asi nejlevnější SL v Evropě a navíc předchozí majitel to dal na zimáky a od září s tím nahrčel 18.000 km. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, financ napsal:

no, koupil. Za tu cenu to byla spíš loupež a k tomu záchranná operace. Nemohl jsem ho tam nechat, bylo to asi nejlevnější SL v Evropě a navíc předchozí majitel to dal na zimáky a od září s tím nahrčel 18.000 km. 

Tak to jsi ho dobre zachranil. Je fakt krasny, R230 zestarla do velke krasy a strasne se mi ted libi, coz bych pred par lety nerekl. Kdybych si mel dnes vybrat cabrio na cruising, tak R230 idealne V8 a nebo E63 650i. No nic, jdu na mobile😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, x591 napsal:

Aby řeč nestála. Rodinný Bulli, ale je pravda, že častěji ho řídí žena

2C2CC4E7-2E7F-4797-A272-88851B880536.jpeg

Taky, taky...

Jen jsem v poslednich dnech trochu "nesvuj".
Zpocatku jsem ho cistil kartackem na zuby, ale ted v nem vyvazim sklepy na skladku...
No nic, je to jako s hodinkama. Pouzivat k ucelu k nemuz byl/byly stvoreny/stvorene 🙂

 

96AD6343-E178-48F5-A5F8-FBDDA0E5D304.jpeg

5EB831DE-E938-4F63-BCE5-73907F37C1DE.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Murphy97 napsal:

Taky, taky...

Jen jsem v poslednich dnech trochu "nesvuj".
Zpocatku jsem ho cistil kartackem na zuby, ale ted v nem vyvazim sklepy na skladku...
No nic, je to jako s hodinkama. Pouzivat k ucelu k nemuz byl/byly stvoreny/stvorene 🙂

Tak u nás to jistí 3 děti a pes. Ale k tomu autu to patří :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, zkušení dodávkomilové, zejména vy s třemi a více dětima a psem 🙂

Do čeho balíte auto, když jedete na dlouhou dovolenou? Normálně tašky, nebo máte systém pevných krabic a skládáte tetris, nebo...? Uvítám jakékoliv tipy, bo nedokážu pořád najít efektivní způsob zabalení 🙂

 

A druhá věc, máte někdo zkušenost s nějakýma taškama do auta na mírů (např.: https://www.taskydoauta.cz/taskadoauta/sada-tasek-4ks-pro-suzuki-vitara-2015-2020/)?

Je to kvalitativně za ty prachy fajn, nebo je to vergl? 

 

Díky za tipy, V.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem IKEA boxy a obyč tašky byly lepší. Ony to boxy sice dobře drží na sobě, ale všechno v tom rachtá, navíc i prázdnej ti pak zabírá místo a je třeba je kurtovat. Tašky jsem naházel na sebe, přes to hodil stůl a kolo a nebyl problém.

Tašky na míru mi do dodávky nedávají smysl, když nemusíš řešit každý cm. Naopak si můžeš užít luxus toho, že s sebou vezeš tunu nepotřebnejch krámů, na rozdíl od lidí, co se musí poskládat do fábky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potraviny a veci na varenie balím do takýchto skladacích debničiek - dá sa to ľahko vyložiť napríklad na kempingový stôl pred autom či na prípadné ubytko a rovno používať. Prípadne aj priamo v aute. Netreba vybaľovať ani potom naspäť ukladať. A keď potravín ubudne, zbalia sa na plocho.

304985_1.jpg

Veci do tašiek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...