Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Kdyz jedem na dovcu mimo ,,sluzby´´, tak vareni a cast potravin co se nevejdou do regalu mam v plastove krabici s víkem co drzi zavrene. Pruhledne bedny za par kacek. To jidlo je tam v podstate porad, tak neresim co s ni kdyby byla prazdna. Dokud prckove byli opravdu prckove, vozilo se v tom i jejich obleceni. Je to pekne prehledne, bedny pasovaly vedle lednice. Jinak se snazim vse cpat do duffel bagu. Pouzivam od TNF. Odolne, maji ruzne velikosti, nepromokavy. Vyzkouseno. Neni to tak prehledne, ale je to dobre balitelne po aute, da se to zmacknout atd. Slusnou sluzbu udela i hokejovej bagl. 

Celkem jsem se naucil vse minimalizovat, protoze vetsinou stejne pulku veci clovek na cestach ani nevybali... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, wawrik napsal:

Potraviny a veci na varenie balím do takýchto skladacích debničiek - dá sa to ľahko vyložiť napríklad na kempingový stôl pred autom či na prípadné ubytko a rovno používať. Prípadne aj priamo v aute. Netreba vybaľovať ani potom naspäť ukladať. A keď potravín ubudne, zbalia sa na plocho.

Veci do tašiek.

 

před 3 hodinami, Dez123 napsal:

Zkoušel jsem IKEA boxy a obyč tašky byly lepší. Ony to boxy sice dobře drží na sobě, ale všechno v tom rachtá, navíc i prázdnej ti pak zabírá místo a je třeba je kurtovat. Tašky jsem naházel na sebe, přes to hodil stůl a kolo a nebyl problém.

Tašky na míru mi do dodávky nedávají smysl, když nemusíš řešit každý cm. Naopak si můžeš užít luxus toho, že s sebou vezeš tunu nepotřebnejch krámů, na rozdíl od lidí, co se musí poskládat do fábky.

 

před 2 hodinami, TLD napsal:

Kdyz jedem na dovcu mimo ,,sluzby´´, tak vareni a cast potravin co se nevejdou do regalu mam v plastove krabici s víkem co drzi zavrene. Pruhledne bedny za par kacek. To jidlo je tam v podstate porad, tak neresim co s ni kdyby byla prazdna. Dokud prckove byli opravdu prckove, vozilo se v tom i jejich obleceni. Je to pekne prehledne, bedny pasovaly vedle lednice. Jinak se snazim vse cpat do duffel bagu. Pouzivam od TNF. Odolne, maji ruzne velikosti, nepromokavy. Vyzkouseno. Neni to tak prehledne, ale je to dobre balitelne po aute, da se to zmacknout atd. Slusnou sluzbu udela i hokejovej bagl. 

Celkem jsem se naucil vse minimalizovat, protoze vetsinou stejne pulku veci clovek na cestach ani nevybali... :) 

 

děkuji, tak asi kombinace všeho bude asi opravdu nejlepší.

@Dez123ty tašky na míru mám na mysli reálně do té Vitary, říkal jsem si, že bych to koupil našim... furt mají pocit, že ty tašky 20let starý ještě nejsou dost zničený aby je vyhodili 🙂

@wawrikmně všechny tady ty skládací přepravky co mi prošly rukama přijdou strašně lagricové.. ale na druhou stranu, většina z nich vydržela nakonec celkem dlouho..

@TLDdíky, duffel bagy by mohly vhodně vyplnit i mezi kolmýma věcima a opěradlem.. Prckové jsou právě ještě prckové a abych já následně našel něco v kabelách co balila žena je nereálné 🙂

no jo.. lednička.. tu už bych měl asi taky vybrat.. tak dík.. jdu hledat vlákno s výběrem autoledničky.. 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bulli rozhodně vyřešil všechny problémy s úložným prostorem. Dneska většinou na dovolené vezeme kombinaci cestovních kufrů a cestovních tašek. K tomu se vždycky přidá jedna nebo dvě přepravky jak ukazoval @wawrik. Ale snažíme se jezdit na místa se službami, takže jak děti rostou, tak se eliminuje potřeba vozit spoustu věcí.

Nejlepší byl ten moment, když jsem auto poprvé naložil a tam kde bych se dřív s MPV už dobrých pár desítek minut potil, tak jsem najednou ještě mohl přihodit :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Americkej napsal:

Kluci, nemáte někdo tip na kusovou výrobu zavazadel do auta? Moc se mi líbí tenhle set (origo BMW 82270427282), jenomže už je nekoupitelnej...

DSC00045.thumb.jpg.2859884e7700e0302c148273841ceccd.jpg

Zkus kouknout sem: https://www.car-bags.com/en/ kolega si to objednal do Octávky a dobrý. Nebude to na častější přepravu letadlem,  ale na dovolenou autem to to je fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Dokusan napsal:

Dobrý postřeh. Já chodím spíš na pivo k Ditrichum (no Covid, takže už sem tam dlouho nebyl) 

Jezdím tam pravidelně už několik let, ten barák mám vypálený v oku. 

Nějaký pivo bych dal, hodinky, pěkný káry, dobrý žrádlo, fajn lidi. Už by mohli otevřít hospody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Dokusan napsal:

Tak nevím, proč jsem to pořídil, ale na to jak je to starý, tak je to neuvěřitelně pohodlný. Kolega mi říkal, že v tom vypadám jak dealer drog :)

FB_IMG_1620919954119.jpg

Tak to je veliká paráda 😄  plavná jízda Ti dá zapomenout na všechy strasti běžného dne, jen ještě nějakou muziku 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Dokusan napsal:

Tak nevím, proč jsem to pořídil, ale na to jak je to starý, tak je to neuvěřitelně pohodlný. Kolega mi říkal, že v tom vypadám jak dealer drog :)

FB_IMG_1620919954119.jpg

Krásnej "plasťák" chápu lidi co ti mají na denní ježdění... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kairos napsal:

Panove, kdybyste treba nahodou zapomneli u kabrioletu zavrit okno a treba by do toho auta naprselo, jak byste to vysouseli? Nejak nenapadne aby ta nasrana majitelka vozu nebyla jeste nasranejsi......

Kdybys chtel odvlhcovac pujcit, tak muzu zapujcit, vyzvednuti P6. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...