Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 7 minutami, x591 napsal:

Díky za tip. Já po úvodním zmatení právě nechal jen jednoho uživatele. Minule když jsem zkoušel něco podle infolinku We Connect, tak mě dávali na možnost nějak nastavit co může uživatel vidět a dělat. Jenže tam jsem se ztratil a radši toho nechal.

Počítám, že jedinou nevýhodou je, že se sama nenastaví sedačka :)

PS: tak si to pamatuj až se to po pár měsících celé rozpáruje a budeš se muset znovu přihlásit přes infotainment. 

Sedačka a barva podsvícení. Výchozí je červená, ale já mám na svým klíči nastavenou růžovou palubku v kombinaci světlemodrým osvětlením na nohy, kastlík na mobil a bleděmodře svítící lišty v čalounění. Tak chápu, že někomu by se to mohlo zdát jako zbytečnost, ale......... :D 

A pak se divíme, že máme plná pole aut bez čipů. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Laika napsal:

Sedačka a barva podsvícení. Výchozí je červená, ale já mám na svým klíči nastavenou růžovou palubku v kombinaci světlemodrým osvětlením na nohy, kastlík na mobil a bleděmodře svítící lišty v čalounění. Tak chápu, že někomu by se to mohlo zdát jako zbytečnost, ale......... :D 

A pak se divíme, že máme plná pole aut bez čipů. :D 

Najednou jsou rád, že jsem vyhodil to top ambientní LED osvětlení u nového auta :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale může to znít, že ty nová auta (kromě Toyoty 😉) jsou nějaká monstra. Většina těhle problémů je první nastavení nebo “internetové blbosti”. VW sice není Tesla (software), ale mě se pořád víc líbí kvalita zpracování auta jako auta (hardware).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, wawrik napsal:

Prečo si chcel zrovna toto auto?

Vratil jsem se po 10 letech zpět k MB. Mam 211 a ta mě celkem nadchla, ale potřebuju suv 4x4 s tažným a na to moc nabídka u MB neni. A 164 je už na mě moc přetechnizovaná. A G drahé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, CEGY napsal:

Nečekal bych, že sehnat slušný jedničkový ML po fl je takovy problém. V inzerci a po bazarech jsou strašný vraždy. 

IMG_20210602_150825_9~2.jpg

…taky to dneska na silnici v podstate uz nepotkas v jiny konfiguraci, nez se zavesenym dlouhym platem s nalozenyma dalsima dvema vrazdama smer Rumusko a dal… pak maj ty auta vypadat. Tos mel teda docela stesti, najit slusnej kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, CEGY napsal:

Nečekal bych, že sehnat slušný jedničkový ML po fl je takovy problém. V inzerci a po bazarech jsou strašný vraždy. 

IMG_20210602_150825_9~2.jpg

Si vomne vyvolal nostalgiu. Onehda som mal ML 430 a bol som velmi spokojny.

C9BD1A5B-28E8-4C3E-B94B-EAA5B287D15D.jpeg

60A5D1A5-1E34-4963-BDB7-BA687A2D1AB8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...