Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Murphy97 napsal:

A nekde jeste trochu horsi 🙂

 

Já jsem optimista, někdo to určitě je lepší. Po pár měsících úprav na zahradě ze mě už ani krev neteče (ne že bych na tom po minulém prvním lockdownovém roce něco dělal). A to je hotová jen jedna strana.

Ale zase to teď omlouvám, protože tak alespoň zasloužím si “něco” taky koupit tohle léto a udělat si pořádnou radost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, x591 napsal:

Já jsem optimista, někdo to určitě je lepší. Po pár měsících úprav na zahradě ze mě už ani krev neteče (ne že bych na tom po minulém prvním lockdownovém roce něco dělal). A to je hotová jen jedna strana.

Ale zase to teď omlouvám, protože tak alespoň zasloužím si “něco” taky koupit tohle léto a udělat si pořádnou radost :)

Tak zahrada je ještě jiný level. Zena to má jako životní hobby, zrovna včera mě nás starosta prosil, ať trávu a bioodpad vozim rovnou do kompostarny, prý jim zatezujeme nádoby na bioodpad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, financ napsal:

Tak zahrada je ještě jiný level. Zena to má jako životní hobby, zrovna včera mě nás starosta prosil, ať trávu a bioodpad vozim rovnou do kompostarny, prý jim zatezujeme nádoby na bioodpad

😅 já čekám kdy tohle přijde. I když tenhle rok jsme do kompostárny musel už asi 4x. Nebo marně vysvětluju, že házet “špatnou” zeminu do normální černé popelnice není vůbec dobrý nápad. Minulý víkend jsem byl rád, že jsem s tou 240l vůbec pohnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, wizard-ov napsal:

Mám dotaz. Koupil jsem BMW 5. Mám si procházet martyrium vytváření účtu mybmw, párování apod. ? Je tam nějaká reálná přidaná hodnota?  Bude to alespoň lítat nebo měnit barvu? Auto je vyrobeno 11/2020. 

Ja to používám jen k 2 věcem - pustit si v létě dálkově ventilaci a najít auto, když jsem na novým místě (ale většinou to stejně ztratím v pozemních garážích…)

jinak gratulace. Ja mám touring jako rodinný auto a velká spokojenost 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, díky, tak to se na to vykvajznu... vzal jsem taky kombíka...ale obávám se, že to bude past na body, těch 250kw je celkem divočina ;o) a je to asi nějaká nadstandardní výbava, protože to má i blinkry, to jsem vůbec nevěděl, že to bmw dělá.

20210610_161027.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, díky, tak to se na to vykvajznu... vzal jsem taky kombíka...ale obávám se, že to bude past na body, těch 250kw je celkem divočina ;o) a je to asi nějaká nadstandardní výbava, protože to má i blinkry, to jsem vůbec nevěděl, že to bmw dělá.
20210610_161027.thumb.jpg.a2c5235f66de7f650238e00266a44019.jpg

Gratuluju ti, kamaráde! Velmi jsi mě překvapil. Do dneška jsem si myslel, že bavoráky blinkry nemají. My slušní Volvisti je používáme i na opuštěných parkovištich
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...