Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

@DavidLC @busdriver Počujte, fešáci, máte tie kilá nejako zdvihnuté či nie? Moje bolo, no len na čidlách, ale po renovácii je v stock výške a je dosť nízko. Normálne mám problém s tým teraz v teréne bezbolestne jazdiť... Neviem, čo s tým, tu na IS to na čidlách nikto nedvíha ani to urobiť nevie, a tie tunajšie úpravy sú zložité a drahé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji pánové.

Moco: To byla už předchozí generace C219, to auto bylo krásný a přišel jsem mu na chuť až po ukončení výroby a najednou ji musel mít. Rád na ni vzpomínám, ta 320 zase tak nejela ale náklady na servis byly proti C218 poloviční.

Sphinxx: Máš pravdu, C257 si bohužel nechám ujít. Fejkový výfuky, laciné plasty, umělá kůže. A když pravá, tak mrzká kvalita. Jedinné plus bylo, že v ní mohlo už jet pět lidí. Vůbec nechápu, proč ji nedělali ve verzi 63 AMG, když to i do céčka rvou ve všech karosářských variantách.

To je jak ty Chronomaty, už to prostě není ono...

 

20180606_190001.jpg

20200826_143737.jpg

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, busdriver napsal:

Nn, ani to neplanuju, jen se desim, kdy se vysype AHC :D

To sa nevysype, neboj, nie je to Citroën :D Keď to vydržalo na mojom otĺkanom kile 23 rokov, vydrží to všetko... Až teraz na jar som menil predné tlmiče, lebo jeden trochu tiekol. Ale to pripisujem skôr blbému poskladaniu po renovácii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Sphinxx napsal:

Přesně tak, tohle je nejkrásnější CLS, to co udělali potom, je velký krok zpět asi jako u většiny Mercedesů (předposlední Sko, Ečko, GLS a podobně).

Za sebe mám vrchol CLS ve verzi SB AMG.

S tou dřevěnou podlahou v kufru 😛

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, wawrik napsal:

To sa nevysype, neboj, nie je to Citroën :D Keď to vydržalo na mojom otĺkanom kile 23 rokov, vydrží to všetko... Až teraz na jar som menil predné tlmiče, lebo jeden trochu tiekol. Ale to pripisujem skôr blbému poskladaniu po renovácii.

Taky neřeším, proč taky u leštěnky, dolu to dávám jen když vyndavám nákup 😃. Ty přední jdou, ale zadky jsou prý opruz. Já se snažím nechat měnit olej v AHC co pár let, tak uvidíme jestli to pomůže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...