Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, JoyStick napsal:


Zalezi jakej model a jesi mas windshot.
S 36kou sem jezdil bez strechy klidne 200. Sice to funelo, ale hlavu mi to nervalo. Ted mam panoramu jen na Phaetonu a to kdyz otevru na dalnici, tak jedine do strisky, pac plny stazeni znamena ze muzu jet tak kilo. S pootevrenejma oknama kvuli vyrovnani tlaku tak 140. A uz aj to je neprijemny. A ono to jako dava smysl, kdyz tam nemas ten deflektor pred hranu celniho skla jako maj treba mergly.

Deflektor tam mame, vlasy (teda zbytky) mi to netrha, ale je to takovy divne obtezujici zvukove. Ale ja jsem asi choulostivej... :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, neuromancer napsal:

Včera bylo tak krásně, že jsem zapomněl na opalovací krém i na kšiltovku😎

IMG-20210719-WA0008(1).jpg

Aspoň v JAR splineš s davem :D Neletíš? Teď to tam je prý super, v obchodech se nemusí platit a ták..😂 Jinak kára samozřejmě super 👍

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, African napsal:

Aspoň v JAR splineš s davem :D Neletíš? Teď to tam je prý super, v obchodech se nemusí platit a ták..😂 Jinak kára samozřejmě super 👍

Zatím neletím, už zase neprodávají chlast, ledaže bych si pro něj došel v rámci davu zdarma😂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@neuromancer pěkný to máš, bílou nemusim, ale na některejch autech prostě funguje. :) 

Jináč teda sem ve středu prosvištěl menšim jezerem na dálnici, v sobotu sem nastartoval a po 200 metrech se zbláznily počítače, tak sem to chcípnul, což sem neměl dělat, a dneska sme to hodinu a půl nakládali na valník.
Překáželo spousta aut, jedno specielně, tak chlapík chvilku nadával, pak chvíli přemejšlel, pak vytáh takový šlapací valníčky, nasadil na zadní kolesa zmíněné překážející plechovky, otočili jsme to o 90 stupňů a už to šlo :D Dobrá vyfikundace, to sem viděl prvně.

Kessyna vytopená, vyndaná, vyčištěná, ale jesi přežila netušim, bo to vyžralo vobě baterky (jo tadle sviňa má 2), v neděli sem koupil nový, auto pod proudem, tak to kluci zkusí sehrát, ale mám takový podezření, že bude mrtvá, páč je to sice zamčený, ale nepozná to klíče, nefunguje dálka ani centrál a jakmile to votevřu, tak do pěti vteřin je to jak na vojenckym cvičáku.
Uvidíme zítra. Ještě že je těch povozů víc.
Držte palce :) 

155F0727-5002-4898-9C75-6DB43E87E21B.thumb.jpeg.ffdfa83960517fc5a91fea9667f06fa7.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...