Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

V 12. 7. 2021 v 18:26, varjag napsal:

Na Gelato ve stylu😎🤙🏻

20210712_160904.jpg

Na gelato zasadne Italkou. Ty bys mel zajet na fish and chips... ;)

Ale je fakt super, musi to bejt uzasnej pocit zaparkovat, vylezt na ulici a ohlidnout se za zagem...

Upraveno uživatelem uff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, uff napsal:

Na gelato zasadne Italkou. Ty bys mel zajet na fish and chips... ;)

Ale je fakt super, musi to bejt uzasnej pocit zaparkovat, vylezt na ulici a ohlidnout se za zagem...

😉 a jak jezdi, ta blazniva mala Italka? Dela radost?👊🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, varjag napsal:

😉 a jak jezdi, ta blazniva mala Italka? Dela radost?👊🏻

Jako dela. Zrovna vcera me tvuj skorokolega po bource chtel pokutovat za "nezvladnuti vozidla". Krasne to klouzalo, tak jsem se nechal trosku unest. Ale na naprosto bezpecnem useku, max hrozilo, ze si ojebu rafky. Ale nakonec to vyresil domluvou a jeste jsme super pokecali... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze jsme se tady bavili (mozna v sousednim vlakne) o jizde bez strechy ve vetsi rychlosti. Ja jel dneska autem partnerky s otevrenou panoramou a zlaty kabro. Nad 120 uz se mi to teda vubec nelibilo a piskalo to i v nizsich rychlostech. Mate to s panoramou podobne nebo to je u BMW neumi? Uz jsme naky auta s pano/sibrem meli, ale tohle si uz nepamatuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze jsme se tady bavili (mozna v sousednim vlakne) o jizde bez strechy ve vetsi rychlosti. Ja jel dneska autem partnerky s otevrenou panoramou a zlaty kabro. Nad 120 uz se mi to teda vubec nelibilo a piskalo to i v nizsich rychlostech. Mate to s panoramou podobne nebo to je u BMW neumi? Uz jsme naky auta s pano/sibrem meli, ale tohle si uz nepamatuju...

Zalezi jakej model a jesi mas windshot.
S 36kou sem jezdil bez strechy klidne 200. Sice to funelo, ale hlavu mi to nervalo. Ted mam panoramu jen na Phaetonu a to kdyz otevru na dalnici, tak jedine do strisky, pac plny stazeni znamena ze muzu jet tak kilo. S pootevrenejma oknama kvuli vyrovnani tlaku tak 140. A uz aj to je neprijemny. A ono to jako dava smysl, kdyz tam nemas ten deflektor pred hranu celniho skla jako maj treba mergly.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...