Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, JoyStick napsal:

@neuromancer pěkný to máš, bílou nemusim, ale na některejch autech prostě funguje. :) 

Jináč teda sem ve středu prosvištěl menšim jezerem na dálnici, v sobotu sem nastartoval a po 200 metrech se zbláznily počítače, tak sem to chcípnul, což sem neměl dělat, a dneska sme to hodinu a půl nakládali na valník.
Překáželo spousta aut, jedno specielně, tak chlapík chvilku nadával, pak chvíli přemejšlel, pak vytáh takový šlapací valníčky, nasadil na zadní kolesa zmíněné překážející plechovky, otočili jsme to o 90 stupňů a už to šlo :D Dobrá vyfikundace, to sem viděl prvně.

Kessyna vytopená, vyndaná, vyčištěná, ale jesi přežila netušim, bo to vyžralo vobě baterky (jo tadle sviňa má 2), v neděli sem koupil nový, auto pod proudem, tak to kluci zkusí sehrát, ale mám takový podezření, že bude mrtvá, páč je to sice zamčený, ale nepozná to klíče, nefunguje dálka ani centrál a jakmile to votevřu, tak do pěti vteřin je to jak na vojenckym cvičáku.
Uvidíme zítra. Ještě že je těch povozů víc.
Držte palce :) 

155F0727-5002-4898-9C75-6DB43E87E21B.thumb.jpeg.ffdfa83960517fc5a91fea9667f06fa7.jpeg

Ono uz to tady kdysi davno bylo, ale za ty prachy, co za to ve VW chteli, byla vlastne picovina to auto nekoupit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak. Už sem to tu taky někde psal, že sem sběrač příběhů a vždycky jsem to auto chtěl a podařilo se až nedávno. Stejně tak s trojzubcem.

Tohle je Flying Spur s VW karoserií a znakem. Známej z Finska se rozhodl si do svýho W12 narvat kompletně interiér právě z toho Bentley. Krom jinejch hračiček, jako sou running ledky v kombinaci s blinkrama do blinkrovýho pásu, atd.
Říká tomu Wolfsburg Edition a nechal si k tomu vyrobit i znaky :D

Jo, je to P jako Phaeton :D 
 
14814569.jpg.3516dbc7c3440d2e043274f22b79e4fa.jpg

Stejně tak na sedačkách
rear-seat-version-1-7-12-2020-jpg.54739.thumb.jpg.d1af87cdd4e6a72ab960f340377baa43.jpg

phaeton5-jpg.70816.thumb.jpg.8a8d72c003a8be581dd6ee9add7e7cae.jpg

Je to blázen, ale to auto je skvělý. :) 
phaeton17-jpg.70811.thumb.jpg.df4d96c0e5cc8ce4d20355197375e904.jpg


Sorry za spam, je mi jasný, že moje nadšení pro starý plechovky tu sdílí málokdo, ale musel jsem :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Nemluvě o tom že Phaetony se nedělaly ve Wolfsburgu, ale v Drážďanské "skleněné manufaktuře" :whistle:

@JoyStick Tu vodu ti fakt nezávidím - i můj mimořádně šikovný kamarád automechanik si kdysi jednoho podobnýho W12 "plaváčka" doslova vyžral, protože jak tomu jednou navlhnou ty "decentralizované" řídící/zabezpečovací jednotky (zde konkrétně ta za zadníma sedačkama, v jeho případě od šíbru), je každé další odemčení a nastartování spíš sázkou do loterie a sledování ranní rosy. Už ani nevím kolikrát musel (i v noci a nad ránem) k zákazníkovi s počítačem a jak to vlastně skončilo, ale sprostých slov na německý účet padlo hodně a myslím že od té doby už si nic podobného dovézt nelajznul... :thumbsdown_anim: 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Phaeton obecne je kontroverzni, nejen tahle spesl edisn.

To my samozrejme vime kde se vyrabel, doted je to jedinej model, kterymu kdy postavili vlastni fabriku.
Kterou dneska prznej eletrikou…

Wolfsburg je centrala, protlacil si to Piech, kterej sedel hadej kde default_smile.gif Ja jeho uvazovani naprosto chapu default_biggrin.gif

A co se vody tyce - sibr ma kanalky, ktery je treba obcas vycistit. Ono kdyz se v tom hrabes dostatecne dlouho, zjistis, ze vlastne strasne maloco je designova chyba a vetsinou jde o totalni nedbalost nebo osuleni zakladni pece. Ale to plati u spousty jinejch aut uplne stejne. default_smile.gif


Tim teda jako nechci rict, ze moje projeti dalnicnim jezerem v kilu je zanedbani pece, to je proste moje debilita, ze sem se neuhnul a smula ze to bylo hlubsi nez sem cekal. Snad to vzalo fakt jen tu kessynu, bylo by to moc fajn :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale kvalitu všech detailů té "základní péče" u ojetiny (kterou si zákazník vymodlil a poslal si pro ni) těžko posoudíš i jako zkušený mechanik s 20 lety praxe, notabene u takového "exota". Držím palce ať se to podaří rychle a hlavně trvale zprovoznit, tip na řídící jednotku co v tomhle případě zlobívá prodávám tak jak jsem koupil :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radek124 napsal:

No jo, ale kvalitu všech detailů té "základní péče" u ojetiny (kterou si zákazník vymodlil a poslal si pro ni) těžko posoudíš i jako zkušený mechanik s 20 lety praxe, notabene u takového "exota". Držím palce ať se to podaří rychle a hlavně trvale zprovoznit, tip na řídící jednotku co v tomhle případě zlobívá prodávám tak jak jsem koupil :speak_cool:

Jojo, to máš určitě pravdu. Já sem trochu jinej případ, ale to kdyžtak v Arše ;) A díky, tohle je fakt moje blbost a tak nezbývá než si vymodlit trochu toho štěstíčka, aby to byla prkotina :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, JR_2010 napsal:

No ona se, obecně, ta síla může klidně přenést ojnicí až na kliku a ohnout ji.

Už jsi se s tím někdy setkal? Pár ohnutejch ojnic už jsem viděl ale klika byla vždy ok. Tím ale nechci říct že to není možné, proto mě to zajímá. Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, JR_2010 napsal:

Celkem nedávno, to je asi měsíc stará fotka, tou dírou ve vaně vycestovala ojnice a stihla ohnout kliku.

V tom případě je to častější než jsem si myslel. Poslední otázka a už dám pokoj ;). Co je to za motor a už víte co bylo příčinou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...