Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Ahoj, obraciam sa na vás s nasledujúcim dotazom. Manželke sa podarilo pozdraviť zadným nárazníkom lampu. Nárazník je čerstvo po výmene, tak rozmýšľam, či to stojí vôbec za riešenie. Auto má dva roky, takže zánovné... Na poistku sa mi to nechce riešiť - myslíte, že sa to dá vyrovnať a zalakovať? Máte prípadne tip na niekoho z Prahy, prípadne okolia? Ďakujem za všetky námety.

 

naraznik.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Peto86 Jestli je ten nárazník "čerstvo po výmene" a starucha je takové kopyto že i tak to opřela znova (taky mám doma podobný exemplář - čerstvě spravený zadek si kdysi hned druhý den odřela při couvání o plot a ještě o trčící šroub rozbila světlo), vykašlal bych se jí na to. Plast nezrezne, na funkci ten otisk vliv nemá - a aspoň jí to bude připomínat že má při couvání používat zrcátka a volant:smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek124 napsal:

@Peto86 Jestli je ten nárazník "čerstvo po výmene" a starucha je takové kopyto že i tak to opřela znova (taky mám doma podobný exemplář - čerstvě spravený zadek si kdysi hned druhý den odřela při couvání o plot a ještě o trčící šroub rozbila světlo), vykašlal bych se jí na to. Plast nezrezne, na funkci ten otisk vliv nemá - a aspoň jí to bude připomínat že má při couvání používat zrcátka a volant:smoke:

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...