Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, JoyStick napsal:

Ani ne Radku, Lexusy vypadaji jako by jim nekdo dal na ksicht hubici zapnutyho vysavace.

Ta Lexus tlama je naopak super. Me se na nich libi ta schizofrenie. Vetsina Lexusu je stavena na komfort a pohodu a pritom se na tebe v zrcatku tvari, ze te chteji sezrat. Navic az donedavna byl Lexus jediny, kdo mel tak vyraznou prid (pak prisel Mercedes a BMW s mega ledvinkami).

Ja jsem pred rokem uvazoval o GS 250, ale nakonec prevazil pozadavek na velky kufr pro rodinu s detmi a tak jsem nakonec koupil S80…. (Puvodne jsem mel vybranou V70 z Auto Pruhonice, ale ve firme se prodavala majitelova S80 za pakatel, tak nebylo co resit)

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze u BMW 328 se vrsek i spodek zaoblil a vnejsi cast byla zakulacena oproti prostredku a asi jim to prislo logictejsi, nez rikat dve stojata usta, pripadne vnejsi stydke pysky...
V jednom ze příběhů společnosti Horst Mönnich napsal o Fritzi Fiedlerovi, který přišel do BMW jako hlavní designér z Horchu v roce 1932: „Na chladiči bylo cítit Fiedlerův podpis. Umístil jej do mírně nakloněného tvaru a zaoblil rohy, aby snížil odpor vzduchu, což přirozeně vyústilo v takzvanou ledvinu BMW. “ https://www.bmw.com/en/design/the-bmw-kidney-grille-through-time.html
Vic ti nereknu, s fasounama sem tehdy u rysovaciho prkna kavicku nepopijel.
a3a836e78ecdf0ea2ac4529013dafbd4.jpg
 

Díky za vyčerpávající odpověď ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, JoyStick napsal:

@safi mě to přijde hrozně vtipný pořád :D nicméně je to věc osobního vkusu, takže ¯\_(ツ)_/¯ 

První iterace velké tlamy na GS je taková žabácky vtipná. Připomíná mi postavičku z japonského animovaného seriálu, kde v hlavní roli byl žabák a loď se jmenovala Střelec... moje první dětské setkání s anime:-)  https://www.csfd.cz/film/103825-dobrodruzi-z-vesmiru/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, sibirnaya napsal:

Panimamy 'novej' povoz...

Včera jsem si přivezl S500 4M a původní majitel to dal do šedé folie, já ji tam nechci m se to v tom matu nelíbí, takže půjde dolů, jinak pod tím je šedá metla, kdybych chtěl bílou perleť, na kolik to vyjde v nějaké kvalitě. Máte s tím někdo dlouhodobější zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, sibirnaya napsal:

Toz to netusim, tohle je origo matna barva designo selenite grey magno..

Aha, tak to je bez debat, chvilku jsem si říkal, jestli je to lak nebo ne. No a u mě ... fotka z noci ... zatím velká radost. V8, 5,5, AMG ex, 4Matic. Spotřeba kolem 18, takže mám radost, teď už jen vymýšlet výlety :D . Tenhle rok stojí úplně za ho..., takže tohle je teď první větší radost.

 

IMG_20210731_000320.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...