Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

No tak to je hezký, asi bych to dal jinam a skončil bych s nima, za ty kecy s Pašíkem, tvl co je komu do toho. Tyhle kecy s opicí a banány už jsou trapný, když víš, že se to dá opravit levněji. 

Jinak s těmi koly jsem myslel ty z obrázku, mám za to, že jsou z Contíku, ale jsou to pětipaprskové hvězdy. Ty Porsche kola jsem na Golfu nenašel, ale byly to černé pletenky na styl BBS a jako super.

Tož hodně zdaru s opravou Phaetona.

 

PH.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tohle už je poFL verze, která je teda jednak vošizená a jednak ten šmudla co to takhle položil by si zasloužil kopanec do koulí. Nerozumim tomu, proč má někdo potřebu 2,5 tunovou 4 dveřovou limuzínu sundávat o 10 čísel na zem. Asi v tom podvozku bude mít pneumatiku, ale účelu stejně nerozumim.

Kola pěkný, tyhle sou z Contíku jak píšeš, ale zrovna tyhle disky jsem viděl už na lecčems, od A8 po Golf a za mě ne. Jde to proti celý tý filosofii a myšlence netuctový káry.

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, sibirnaya napsal:

Musis se vratit do historie, Nieren se tomu rika uz hoodne dlouho...

Jo, vsak ja o tom nijak nepolemizuju. Jenom nechapu, jak to vzniklo, kdyz je to vepredu na cumaku a za me to kdyz uz pripomina nos na ksichte... To je jako bych na svetla rekl, ze to jsou pulky prdele misto treba oci ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze u BMW 328 se vrsek i spodek zaoblil a vnejsi cast byla zakulacena oproti prostredku a asi jim to prislo logictejsi, nez rikat dve stojata usta, pripadne vnejsi stydke pysky...

V jednom ze příběhů společnosti Horst Mönnich napsal o Fritzi Fiedlerovi, který přišel do BMW jako hlavní designér z Horchu v roce 1932: „Na chladiči bylo cítit Fiedlerův podpis. Umístil jej do mírně nakloněného tvaru a zaoblil rohy, aby snížil odpor vzduchu, což přirozeně vyústilo v takzvanou ledvinu BMW. “ https://www.bmw.com/en/design/the-bmw-kidney-grille-through-time.html

Vic ti nereknu, s fasounama sem tehdy u rysovaciho prkna kavicku nepopijel.

a3a836e78ecdf0ea2ac4529013dafbd4.jpg

 

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 7. 2021 v 7:48, JoyStick napsal:

No tohle už je poFL verze, která je teda jednak vošizená a jednak ten šmudla co to takhle položil by si zasloužil kopanec do koulí. Nerozumim tomu, proč má někdo potřebu 2,5 tunovou 4 dveřovou limuzínu sundávat o 10 čísel na zem. Asi v tom podvozku bude mít pneumatiku, ale účelu stejně nerozumim.

Kola pěkný, tyhle sou z Contíku jak píšeš, ale zrovna tyhle disky jsem viděl už na lecčems, od A8 po Golf a za mě ne. Jde to proti celý tý filosofii a myšlence netuctový káry.

JE to už moc, nezpochybňuju, ale tak proti gustu ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, sibirnaya napsal:

Protoze u BMW 328 se vrsek i spodek zaoblil a vnejsi cast byla zakulacena oproti prostredku a asi jim to prislo logictejsi, nez rikat dve stojata usta, pripadne vnejsi stydke pysky...

V jednom ze příběhů společnosti Horst Mönnich napsal o Fritzi Fiedlerovi, který přišel do BMW jako hlavní designér z Horchu v roce 1932: „Na chladiči bylo cítit Fiedlerův podpis. Umístil jej do mírně nakloněného tvaru a zaoblil rohy, aby snížil odpor vzduchu, což přirozeně vyústilo v takzvanou ledvinu BMW. “ https://www.bmw.com/en/design/the-bmw-kidney-grille-through-time.html

Vic ti nereknu, s fasounama sem tehdy u rysovaciho prkna kavicku nepopijel.

a3a836e78ecdf0ea2ac4529013dafbd4.jpg

 

Škoda, vnější stydké pysky by byly taky pěkný,  kdyby se ujaly 👍🏻😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sibirnaya Vnější stydké pysky. Tvl 😂😂😂 Díky, to sem potřeboval… zasmát se, zku.den dneska. 
  
Jinak mi to připomnělo dobu dávno minulou, kdy měl švára ještě v hlavě mozek a dělal v dílně na krásných kouscích automoto historie. 

01EC1C36-7CB1-4CAE-AEF7-3362E6F34514.jpeg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Remio napsal:

Pánové, když už jsme u toho gynekologického exkurzu... stydké pysky se dělí na velké a malé. Vnější jsou oboje. V případě BMW bych volil spíš ty velké. Ale zkuste to probrat s partnerkou u večeře. 🤪

Diky za gynekologický exkurz,  takže jestli to dobře chápu, podle generace nejprve pár velkých stydkých pysků, potom nekolik generací malých stydkých pysků, potom návrat k velkým stydkým pyskům a v poslední generaci bobr vylejzající ze stydkých pysků👍🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, varjag napsal:

Diky za gynekologický exkurz,  takže jestli to dobře chápu, podle generace nejprve pár velkých stydkých pysků, potom nekolik generací malých stydkých pysků, potom návrat k velkým stydkým pyskům a v poslední generaci bobr vylejzající ze stydkých pysků👍🏻

Sis ty všechny pysky rozebral celkem přesně i s bobrem. Nekecej, že ti s tím nepomáhala drahá plovočka. 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...