Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Kasli na to, dopadnes jak ja😂. V Lexu sem nejel asi pul roku, do Volva ani nevim kudy se leze a jezdim jen toykou😉. Jedno staci. Odvezl jsem deti na prazdniny, tak sem si jel udelat fazole do prirody😂😂😂

 

2021_0809_10551300-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, TLD napsal:

Kasli na to, dopadnes jak ja😂. V Lexu sem nejel asi pul roku, do Volva ani nevim kudy se leze a jezdim jen toykou😉. Jedno staci. Odvezl jsem deti na prazdniny, tak sem si jel udelat fazole do prirody😂😂😂.

Umíš si to užít. Já teď Volvo zradil a prodal jsem YT, teď uvažuji o nějakém starším univerzálu na tyhle přírodní hrátky a vyjížďky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, TLD napsal:

Odvezl jsem deti na prazdniny, tak sem si jel udelat fazole do prirody😂😂😂

A jeste provokuje.. neee.. neco potrebuju na dojizdeni do prace a je mi lito ty dva traktory hrkat kazdej den po dalnici.. navic jeden z nich se ani nevejde do garaze v praci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 8. 2021 v 11:07, TLD napsal:

Jedno staci. Odvezl jsem deti na prazdniny, tak sem si jel udelat fazole do prirody😂😂😂

Nechceš prísť trajektom na IS? V brodoch je tak málo vody, že sa dá ísť takmer všade aj neupravenými offroadmi. Občas dokonca aj s SUV! Ale sám sa aj tak bojím, môžeme prebrowsovať celé vnútrozemie. Pre sedemdesiatku to bude malina.

20210809_125926.thumb.jpg.b190de3dc36bd2847a0e3381062c3968.jpg

20210809_113536.thumb.jpg.0e7ed015775cff19339685d6b1f67580.jpg

20210809_141635.thumb.jpg.4732678f6385724ca4ca2a82b09a5efd.jpg

20210721_093232.thumb.jpg.bfbdf97294dd516ca5d698ee5d96b465.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný auta @wawrik !

Pánové, plánuji, že zrenovuji světla u SvitLip. Už mám i nabídku, je to tedy za pumelenici. Ale tak hezky mi to popsali, že mě to zajímá. A protože stav xenonů (nebo obecně světel) považuji za stěžejní pro bezpečnost, asi do toho půjdu, ale uvítám i Vaše zkušenosti s touto firmou. Tvrdí mi, že budou svítit lépe, než většina dnešní produkce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wawrik, ani nevis jak bych rad🙂. Kdyz sem pred par lety zjistoval trajekt, tak Norrona mela nejakej vejskovej limit, kterej sem nesplnoval a byl za to takovej priplatek, ze to pro nas bylo nesmyslny. Jednou snad na moto to klapne. 

Mas to tam krasny, ja si jedu pohodu u nas. 

 

20210811_125305.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 8. 2021 v 20:00, Maxel napsal:

Ze skoro 10 let starého střepu pořád jde udělat kousek hodný technologií dnešních dnů. 

5D0553FE-1519-4ED2-84C3-0FA3B1FC989B.jpeg

Co to je prosím tě? Android nebo Apple? A můžeš dát nějaké bližší info k té instalaci? Já právě o něčem podobném uvažuju, tak budu vděčný za každou zkušenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lloffass Je to oboje, jak Android tak Apple. Rozdíl je jen v tom, že japko to umí bezdrátově, na robota mi na středovém tunelu vyvedli usb kábl. 
Mrkni here: http://www.bmwcesky.cz/bmw-apple-carplay/

Instalace zabrala cca 90min. Dává se nová jednotka pod displej, nový káble, atd… víc když se dělá i kamera.

Původní iDrive systém (u mě NBT) zůstává paralelně funkční, jednoduše mezi oběma přepínáš. Ovládá se jak otočným ovladačem, tak funguje roller na volantu. Některé fce vyžadujou dost nastavení a personalizaci, i zvykání si na začátek, ale kolem a kolem super. Hodně to zas auto posune dopředu. Můžu jen doporučit.

Nechal jsem si rovnou dodělat i parkovací kameru. V setu s CarPlay vyšla na “pár korun”. 
Jako bonus k tomu Z4; tedy jen na displeji :)

9E4148FA-E742-4492-8555-21D6FAF11324.jpeg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používáte někdo směs do ostřikovačů od firmy VELVANA? Konkrétně zimní směs? Má příjemné aroma? Pro srovnání, tak Carlson, co používám je pohodě, dá se to k tomu přirovnat?

PS: Objednávám si vždy v létě zimní směs v akci a nakoupím toho na celou zimu do zásoby 🙂

zimni-smes-do-ostrikovacu-glacidet-ice-free-20c-5l-velvana.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má to v pohodě aroma... Božkov vodka má sice víc voltů, ale tohle se taky pije dobře...a když je to dobré pro tučňáky, tak ty si tež pochutnáš. Navíc je tam ještě soutěž...

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...