Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Pánové, mám dotaz. Řeším s kamarádem problém na Octavii a vypadá to, že budeme muset do originálního servisu, protože po XY možnostech, co by to mohlo být, už jsme na docela vysoké částce a stále se nedaří najít závadu ani mechanikovi I., ani mechanikovi II., stran kabeláže a je auto prý v pořádku a proměřené i elektromechanikem. Mechanici nás odkázali do škodovky, tedy do AD, respektive AS. Dosud je to v pohodě, napojit na diagnostiku, ale jde nám o to, aby nás někdo zase nenatáhnul a nedělali jsme opravy metodou pokus - omyl, jako dosud. Originální diagnostika by prý měla problém odhalit. A tímto se dostávám k dotazu, máte tady někdo někoho známého/kamaráda jako servisáka ve Škodovce? Stačil by i seriozní servisní technik, který na to dohlédne. Nejlépe pravá strana Prahy 7/8/9/10 východ, či celá Praha, auto díky potížím nemá emise a STK, takže dojezd je dost omezený. Díky moc za případný kontakt do SZ. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, African napsal:

Tak jsem micinu při parkování konečně pokřtil, neviděl jsem nízkou dřevěnou lavici a že je Rakušáci umí vyrobit, ani se nepohla svině 😅

 

 

Jenom doufám, že to nebudeš mít jako já. Mazdu CX5 mám 3 roky a kromě zadního nárazníku, když o mne zastavil ve Zlíně trolejbus hned asi měsíc po koupi (říkal jsem si, že je pokřtěné a bude pokoj), to vypadalo, že mám štěstí. Ani žádné parkovišťové šrámy od neopatrně otevřených dveří. A pak to začalo.

Cca 2 měsíce mi do zaparkovaného auta nacouval soused. Přiznal se a jeho pojišťovnu to přišlo docela draho. Nárazník, levá polovina mřížky chladiče a takový plastový kšilt nad maskou byly vidět na první pohled, po demontáži se přidalo levé LED Matrix světlo s prasklým držákem.

Ještě jsem to neměl opravené a přišlo tornádo u Hodonína, u nás jenom kroupy. Důlky se budou vytlačovat někdy v průběhu září, prej toho má můj servis moc.

Předminulý týden do mne najela zprava paní. Budu mít nový pravý přední blatník a pravé přední dveře. Heč.

Minulý týden ve středu mi konečně vyměnili ten přední nárazník upravený sousedem a ve čtvrtek jsem byl jenom v práci a u pošty. V práci je vlevo ode mne zeď a místo na vystoupení, takže zbývá jenom parkoviště u pošty. Večer doma jsem zjistil, že mám odřený zadní nárazník vlevo a když jsem se vracel s pošty, tak ta stříbrná oktávka s odřeným pravým blatníkem vedle mne ještě drze stála, bohužel šrámu na mém autě jsem si nevšiml, protože jsem stál čumákem k chodníku a k autu jsem přišel od chodníku. Místo samozřejmě nezabírá žádná kamera. Vchod do pošty i s částí chodníku ano, ale z toho úhlu nejsou značky k přečtení. Člověka jsem na záběru nepoznal.

Už se těším, co mne čeká dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drahá polovička se dnes při vyjíždění z příčného stání šikovně opřela o rok starej nárazník na sousedově vintážním Meredesu. Jeden by řekl POV to vem, u mě škoda není - akorát při pohledu do velkého techničáku mě při vyplňování hlášení pro pojišťovnu málem jeblo, protože už má baba týden prošlou technickou...

1111894119_MB_naraznik.jpg.924db1cfc0f5e5f7f1c0aff787983df7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych si pořídit Jaguar XJ z let 1993 - 2000, asi s V8. Auto chci mít, jako youngtimera, ale taktéž na denní ježdění. Je nějaký motor, případně konkrétní verze, která má spolehlivou pověst? Klidně si připlatim za super stav, ale rád bych spolehlivou motorizaci i auto. Díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 8. 2021 v 15:21, bedan napsal:

Jenom doufám, že to nebudeš mít jako já. Mazdu CX5 mám 3 roky a kromě zadního nárazníku, když o mne zastavil ve Zlíně trolejbus hned asi měsíc po koupi (říkal jsem si, že je pokřtěné a bude pokoj), to vypadalo, že mám štěstí. Ani žádné parkovišťové šrámy od neopatrně otevřených dveří. A pak to začalo.

Cca 2 měsíce mi do zaparkovaného auta nacouval soused. Přiznal se a jeho pojišťovnu to přišlo docela draho. Nárazník, levá polovina mřížky chladiče a takový plastový kšilt nad maskou byly vidět na první pohled, po demontáži se přidalo levé LED Matrix světlo s prasklým držákem.

Ještě jsem to neměl opravené a přišlo tornádo u Hodonína, u nás jenom kroupy. Důlky se budou vytlačovat někdy v průběhu září, prej toho má můj servis moc.

Předminulý týden do mne najela zprava paní. Budu mít nový pravý přední blatník a pravé přední dveře. Heč.

Minulý týden ve středu mi konečně vyměnili ten přední nárazník upravený sousedem a ve čtvrtek jsem byl jenom v práci a u pošty. V práci je vlevo ode mne zeď a místo na vystoupení, takže zbývá jenom parkoviště u pošty. Večer doma jsem zjistil, že mám odřený zadní nárazník vlevo a když jsem se vracel s pošty, tak ta stříbrná oktávka s odřeným pravým blatníkem vedle mne ještě drze stála, bohužel šrámu na mém autě jsem si nevšiml, protože jsem stál čumákem k chodníku a k autu jsem přišel od chodníku. Místo samozřejmě nezabírá žádná kamera. Vchod do pošty i s částí chodníku ano, ale z toho úhlu nejsou značky k přečtení. Člověka jsem na záběru nepoznal.

Už se těším, co mne čeká dál.

Tak to je dobrá masáž, to jsem oproti tobě dobrý béčko 😅 Ale jak jde jenom o plechy nebo plasty, nejde o nic...hlavně v pořádku dojet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 8. 2021 v 15:10, Dokusan napsal:

Nemá někdo na prodej Mini Cooper S Cabrio čtyři místa 135 kW popřípadě JCW?

Človeče, ty tie autá kupuješ ako rohlíky :D A nejaké dobrodrúžo fotky s novým Defíkom by neboli?

Pre tých, čo majú radi offroady, zábavná trojdielna porovnávačka sériového Bronca (1: rozstrel Bronco/Defík/Wrangler, 2: „záchrana“ Defíku, 3: Bronco vs. upravený Wrangler aj Defík). Na rozdiel od tých Chválových testov za humnami (nič proti nim) tomu dávajú naozaj za uši...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, financ napsal:

na zmrzku

20210824_141413.thumb.jpg.40a8b9c2f4fac6c53db92d9ae798b2e7.jpg

Nádherná momentka. Máš hezké G-čko! 

Skvěle se Ti do záběru vlezl výkon řidiče, který se citlivě vyhnul všem volným parkovacím místům na parkovišti u TESCO v Prostějově a postavil svůj vůz částí na chodník a částí na vozovku a to ještě v protisměru. Paráda. Myslím, že by fotka bodovala na https://www.parkujujakpica.cz/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapec je zcela mimo, kolega si zastavil u svého stánku se zmrzlinou. Taky doslova miluju když dovezu zboží nebo něco pro klienty třeba k hotelové recepci, vyndám bednu a když se vracím zpátky tak mě začne nějaký duševní mrzák poučovat že parkuju jak piča. Omluvim se že už to víckrát neudělám a pokárám dodavatele co nedodal zboží jak měl. Jo kdo se stará o kšeft, musí počítat s tím že mu občas někdo skočí do úsměvu. 😅🤣🤣

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad ma za prednim sklem cedulku "Zásobování".

Tome, kdo Finance nezna, tak nic z toho, co popisujes z fotky bohuzel nevyplyva. Nevidim tam ani stanek se zmrzlinou, ani cernocha, co by tahal bedny z kufru ;)  Bez kontextu fotky to proste Remio shrnul vtipne a vystizne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Tom4 napsal:

Chlapec je zcela mimo, kolega si zastavil u svého stánku se zmrzlinou. Taky doslova miluju když dovezu zboží nebo něco pro klienty třeba k hotelové recepci, vyndám bednu a když se vracím zpátky tak mě začne nějaký duševní mrzák poučovat že parkuju jak piča. Omluvim se že už to víckrát neudělám a pokárám dodavatele co nedodal zboží jak měl. Jo kdo se stará o kšeft, musí počítat s tím že mu občas někdo skočí do úsměvu. 😅🤣🤣

 

No asi tak, ne vždycky jezdim pracovním autem a i chápu že takhle stojící mergl může někoho iritovat, ale vezu zboží do svý vlastní provozovny a už je snad jedno čím. A řada dlouholetých členů taky ví, komu patří to Géčko v pozadí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, financ napsal:

No asi tak, ne vždycky jezdim pracovním autem a i chápu že takhle stojící mergl může někoho iritovat, ale vezu zboží do svý vlastní provozovny a už je snad jedno čím. A řada dlouholetých členů taky ví, komu patří to Géčko v pozadí 

A ten předpokládám, že stojí na svým vyhrazeným místě, svýho parkoviště, před svým Tescem.😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...