Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 3 minutami, JR_2010 napsal:

Asi v tom hledáš něco, co tam není, normálně pokus o vtip, Ty před svým stánkem, on před svým Tescem, žádnej skrytej význam v tom nebyl, natož útok.

proto jsem to napsal, já v tom ten vtip neviděl. Auto je Gase, místního člena který tam má taky obchod. Uznávám, že ta fotka dává smysl pro úzkou skupinu členů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, financ napsal:

proto jsem to napsal, já v tom ten vtip neviděl. Auto je Gase, místního člena který tam má taky obchod. Uznávám, že ta fotka dává smysl pro úzkou skupinu členů

Financi, ty nemáš svůj týden.

OK, postnul jsi fotku do vlákna Kdo čím jezdí se zavádějícím popisem na zmrzku. Sám sis zvolil scénu a následně se jako malej kluk vymlouval na zásobování práškovou směsí a kornouty v mini kufru... přitom to mohl být poetický snímek oblačné nebeské klenby se stříbrným šípem - odstíny šedi.

Závažnější je ale tahle důležitá věc. To G je tam vyfoceno zcela záměrně protože oko a mozek neošálíš, jak učí fotografové. Těchto G není zase tolik a já měl dva tipy z dané lokality, jeden řekněme pan A a druhý pan G. Osobně jsem však tipoval, že je to pan A. Ale ty jsi mi sám a bez ptaní prozradil, že 24.08.2021 v 14:14:13 viz EXIF byl na konkrétním místě pan G (popř. paní G) a navíc jsi přihodil info o tom, že tam mají taky obchod z čehož plyne, že tam budou jezdit asi pravidelně stejně jako ty "na zmrzlinu". Nevšimnul jsem si, že by pan G byl na tomto internetovém fóru sám takto sdílný. Já sám bych takto sdílného známého pochvalou neocenil a určitě bych nechtěl, aby pokračoval. Ale zkus se ho zeptat. To proč má pan G takové vozidlo vyčuhující z davu není třeba řešit. 

Máš klamný pocit uzavřené skupiny důvěrných přátel, ale jsi na internetu! Tak přemýšlej, co kam lepíš a píšeš.

A obecně to platí pro Nás všechny tady.

PS: Jak odtušil hlídací pes Zmizík, vše má nějaký důvod. Muhehehe

PPS: A všimli jste si, jak s tím G hezky parkuje i když by mohl taky zásobovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 8. 2021 v 15:45, Radek124 napsal:

Drahá polovička se dnes při vyjíždění z příčného stání šikovně opřela o rok starej nárazník na sousedově vintážním Meredesu. Jeden by řekl POV to vem, u mě škoda není - akorát při pohledu do velkého techničáku mě při vyplňování hlášení pro pojišťovnu málem jeblo, protože už má baba týden prošlou technickou...

 

Zlatej covid, kterej tu technickou "zakryje", nebo ne? Já měl v květnu konec řidičáku, ale paní mě uklidňovala, že je to v pohodě, že se lhůty o 10 měsíců (?) prodlužují. Nevím ale jestli tam hraje roli ten "můj" květen, kdy byly jiné podmínky (řešil jsem to v červenci). 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@moco Zapomeň na Covid, tyhle “omnibus” výjimky skončily už v Červnu. Výluka by se mohla týkat havarijního, ne POV - a vzhledem k tomu že auto prošlo STK hned ráno v 7:05 ráno bez závad, má likvidátor k dispozici oštemplovaný protokol že z důvodu nevyhovujícího technického stavu Lexuse ten zflikovaný nárazník medvědovi ve 3 km/h nejspíš nekřupnul. Taktně předpokládám že duševní nepřítomnost a auto bez řidiče (aneb ženská za volantem) ve výlukách stále nejsou :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem jel za novym Tusconem a vsiml si, ze smerovky nejsou v hlavni skupine svetel, ale dole v narazniku s odrazkama. V hustem provozu s vice pruhama, kdy clovek nekouka jen na auto pred sebou, ty smerovky nemuzou byt vubec videt treba pokud to auto jede ve vedlejsim pruhu a za nim blizko jine auto. I beznej nizkej osobak ma kapotu vyse nez ten blink na hyundai. Nechapu jak to nekdo mohl schvalit. Na druhou stranu dneska se spousta lidi stejne se smerovkama neobtezuju, tak asi zbytecny se rozcilovat.

Kazdopadne bych si to osobne nekoupil, prijde mi to jak koupit si auto ktery nema brzdovky. 

 

6842075.thumb.jpg.85b4549dc54a64aa84c2455c006b1315.jpg

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi zase není jasné, jak může projít auto s ovládáním klimatizace na tabletu uprostřed palubní desky, v době,  kdy se ta samá auta vybavují adaptivními tempomaty a udržovači v jízdních pruzích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kloubik napsal:

Ted jsem jel za novym Tusconem a vsiml si, ze smerovky nejsou v hlavni skupine svetel, ale dole v narazniku s odrazkama. V hustem provozu s vice pruhama, kdy clovek nekouka jen na auto pred sebou, ty smerovky nemuzou byt vubec videt treba pokud to auto jede ve vedlejsim pruhu a za nim blizko jine auto. I beznej nizkej osobak ma kapotu vyse nez ten blink na hyundai. Nechapu jak to nekdo mohl schvalit. Na druhou stranu dneska se spousta lidi stejne se smerovkama neobtezuju, tak asi zbytecny se rozcilovat.

Kazdopadne bych si to osobne nekoupil, prijde mi to jak koupit si auto ktery nema brzdovky. 

Toto bohužel nemá jen Tucson, ale i jiné modely. Co jsem slyšel, tak tento styl provedení je populární v USA, ale nevím co je na tom pravdy. Nicméně souhlasím, toto je za mě krok zpět a vypadá to blbě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, nekde v recenzich jsem na to uz taky narazil a jak si toho clovek vsimne jednou, tak uz se toho nezbavi. Hlavne, ze ty hlavni zadni svetla to ma promakane designove, ale v podstate to jsou jen brzdovky a zadni svitilny. Blinkry a zpatecka jsou utopene nekde dole. Vzdyt na tech svetlech u blinkru se mohli dobre designove vyradit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, p3k napsal:

mi zase není jasné, jak může projít auto s ovládáním klimatizace na tabletu uprostřed palubní desky, v době,  kdy se ta samá auta vybavují adaptivními tempomaty a udržovači v jízdních pruzích

Ony ty auta se těmi bezpečnostními číčovinami vybavují povinně právě kvůli těm tabletům 🙂 Kdyby byly ovladače na svém místě, tak nepotřebuješ asistenty, který auto hlídají než si nastavíš teplotu, apod. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...