Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Před hodinou, JoyStick napsal:

Uz sem se reditelu radoval, ze tu mame dalsiho majitele stavebky, ale ze bys mel sidlo ve Spanelsku se mi nak nezda, tak asi ne co :D

Jsem jen ředitel :) Mateřská společnost má sídlo v Brně a matka matky v Madridu :) Ovšem rozhodující akcionář je Mexičan :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, JoyStick napsal:

To máte koukám taky veselý :) Tož dej pak raport na hajlaxe, tydle pracanti mě začínaj zajímat (z čistě praktických důvodů) :)
Co to je za motorizaci?

přeplňovaný vznětový čtyřválec DOHC

Objem 2755 cm3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, DavidLC napsal:

No i ten 4.0 v benzínu by nebyl vůbec marný... 🤔😉

A ten je aj v Európe? 😮 AFAIK je tu len 2,4 l (to je fakt len na prácu) a tá 2,8 l - ten sa už dá. Štvorliter len v Austrálii a v Arabsku, pokiaľ viem, mýlim sa?

Edit: Pozerám, že ani u Dajbycha ho nevedia doviezť, na rozdiel od benzínovej sedemdesiatky.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, wawrik napsal:

A ten je aj v Európe? 😮 AFAIK je tu len 2,4 l (to je fakt len na prácu) a tá 2,8 l - ten sa už dá. Štvorliter len v Austrálii a v Arabsku, pokiaľ viem, mýlim sa?

Edit: Pozerám, že ani u Dajbycha ho nevedia doviezť, na rozdiel od benzínovej sedemdesiatky.

Nabízeli ji právě u Dajbycha, byla vyfocená přímo u nich, jestli si dobře pamatuju... Jinak je to jak říkáš, bohužel, patrně by se pár nadšenců našlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V naštvávacím vlákně uživatel @nizkotucnytvarohnadhodil dotaz na zkušenosti s Focusem, dovolím si odpovědět tady, jednak to sem paří, a taky mě to auto neštvalo, naopak, loučil jsem se docela těžko. Z preventivních důvodů, Focus měl 10 let a 300 000 km. Dvouhmota, EGR, spojka to vše co tvaroh popisuje, že už vyměnil, bylo pořád původní, stejně tak jako turbo a DPF. Ani elektrika nezlobila, na autě mi odešel akorát altík a jednou mě vypekla 5 letá baterka. U turba se měnilo jedno čidlo,  za asi 1500, komplet brzdy a přední tlumiče. Veškerý servis u AD Ford Hlouch Třebíč. Motor 1.6 TDCI/66 kW, dlouhodobě jzdil kolem 5 litrů. V těch 300 tis. se začala hlásit o repasi zadní víceprvková náprava a s vidinou dalších možných investic, a i vzhledem ke stoupajícím cenám aut raději šel z domu. A nástupce je vlastně taky trochu Focus, i motor je téměř stejnej, jen 84 kW verze se šestikvaltem 🙂 

 

 

IMG_3490.JPG

 

 

IMG_4094.JPG

IMG_0397.JPG

IMG_0409.JPG

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo k focusom... mal som 2006 2.0hdi a jazdilo skvele. Pravidelný/preventívny servis, auto vždy dostalo čo potrebovalo. Niekde pri 230k km sa ale začalo sypať kooomplet všetko - elektrika, dpf, turbo, trysky... Auto nakoniec za pár korún odkúpil nepojazdné mechanik, ktorý ho servisoval a keď som ho po dvoch rokoch stretol, auto údajne stále žije svojim životom a nič na ňom poriadne nefunguje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...