Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Chlapi než začnu sjizdet videa na YouTube, mate někdo nebo v někdo ve Vašem okolí Volvo V90? 
Zajímají mě teď dvě věci:

1-zadní sedačky jestli se daji sklopit do roviny

2-viděl jsem dva druhy rozložení pristrojovky /jedna s centrálním ukazatelem, jedna s klasicky dvěma kruhovýma/ - lze si to nastavit podle sebe nebo to je pevně daný? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Z. Paul napsal:

Chlapi než začnu sjizdet videa na YouTube, mate někdo nebo v někdo ve Vašem okolí Volvo V90? 
Zajímají mě teď dvě věci:

1-zadní sedačky jestli se daji sklopit do roviny

Na V90 Cross Country to ide. Cca 2 roky stare auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Z. Paul napsal:

Chlapi než začnu sjizdet videa na YouTube, mate někdo nebo v někdo ve Vašem okolí Volvo V90? 
Zajímají mě teď dvě věci:

1-zadní sedačky jestli se daji sklopit do roviny

2-viděl jsem dva druhy rozložení pristrojovky /jedna s centrálním ukazatelem, jedna s klasicky dvěma kruhovýma/ - lze si to nastavit podle sebe nebo to je pevně daný? 

Mno, podle bodu 2 jsem pochopil, že nechceš tu správnou V 90 , protože ta měla jen jedno rozložení přístrojovky a na na něm  manuální budíky, ale zadní sedačky se samozřejmě daly sklopit do roviny a jako bonus uměla jezdit bodem 😄 

6583745.jpg

Upraveno uživatelem Irwinek
přidání fotografie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, lykan napsal:

3b297fd2c30d8568cdfca05e65716538.jpg

Ja mam proste pro tu Insignii slabost. Paradni auto pro roadtrip balkanem, nebo kamkoli jinam. Pohodlny, prostorny, s biturbo naftou to nejaky kone ma a v horskych silnickach je s tim prekvapiva zabava.

Já tam vidím Volvo Penta Service - to je standartní služba od Oplu nebo od pojišťovny 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...