Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

V 14. 9. 2021 v 7:43, Sphinxx napsal:

Pecka Radku. Pětka Ti zůstala?

Tahle trojka je moc pěkná a vychytal jsi super barvu, na kolik přišla? Koukal jsem na ně před měsíce a vyhnalo se to do nesmyslu, když si člověk připlatí kilopade, tak M235i a to je jiná motokára s daleko lepšími nájezdy. Tento Tvůj konkrétní kousek je moc hezký.

Díky! Ano, pětka zůstala jako family wagon. Cenově cca 340k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Radius napsal:

Nekecej, první W210 a s tímhle pod kapotou. Ještě víc foto pls!

Jj prvni.. Nejak jsem ji přeskočil. 

Neni moc co fotit. Puvodni stav na 16 kolech. Zlehka nechám poladit vyfuk a na léto 18 Brabus a toť vše. 

IMG_20210819_133636_2~2.jpg

IMG_20210810_181111_6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Maxel napsal:

Nemáme tu mezi sebou někoho, kdo by byl schopen a ochoten udělat nabídku na POV/HAV na osobáka?

Mám docela dobrou zkušenost s Uniqa. Na webu jsem si to vypočítal, musíš zadat telefon, a neodsouhlasil. Druhý den, nebo ještě ten samý, volal borec přímo od nich a stáhli jsme to po telefonu asi o 20%. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem sem ten dotaz dával, ale bez reakce. Zkusím tedy znovu - neutšíte prosím o pneuservisu v Praze, případně na jih od Prahy, který by měl vyvažovačku s přítlakem (HUNTER)?

Ať googlim jak googlim, v Brně to má asi 20 servisů, Liberec, Plzeň, Jižní čechy, Ostrava, prostě všude, tady v Praze a Praha jih nula, prostě nikde.

Vím že to má Autorizák MB ve Stodůlkách, ale odmítám dát za vyvážení 5-6tis. Kč. Pak ještě Pneu Mráček, ale ten kdykoli jsem tam přijel, tak bylo vždy vše rozbité.

Prosím poraďte, pokud někdo víte. Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Radius napsal:

Už jsem sem ten dotaz dával, ale bez reakce. Zkusím tedy znovu - neutšíte prosím o pneuservisu v Praze, případně na jih od Prahy, který by měl vyvažovačku s přítlakem (HUNTER)?

Ať googlim jak googlim, v Brně to má asi 20 servisů, Liberec, Plzeň, Jižní čechy, Ostrava, prostě všude, tady v Praze a Praha jih nula, prostě nikde.

Vím že to má Autorizák MB ve Stodůlkách, ale odmítám dát za vyvážení 5-6tis. Kč. Pak ještě Pneu Mráček, ale ten kdykoli jsem tam přijel, tak bylo vždy vše rozbité.

Prosím poraďte, pokud někdo víte. Díky moc!

Ahoj, Jarov - tam je nejlepší Hunter.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...