Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky



Hrdlo jsem našla, ale spotřebu ne - bohužel, mně ta palubka neukazuje ani tachometr a nastavit se to nedá, už jsme to tady probírali. Ukazuje mi vpravo rychlost a vlevo název přehrávané písničky (a dá se to vyměnit za název rozhlasové stanice nebo otáčky nebo myslím předpověď počasí a menstruační kalendář....). 
Já to prostě doleju, co to půjde. V pondělí si v práci vyzvednu kanystr a hotovo. Někde jsem četla, že se to nemá dolívat průběžně, že to poškozuje motor, a taky že se to má vždycky dolít do 100% - tak aspoň jedno z toho splním. 


Fcul kukam Vaculika kde vravi, ze do Okty 2.0 tdi r.v. 2017 sa ma naliat min 4.5l ale nie do plna. Menej totizto cidlo nerozozna a ak das viacej tak ho utopis a zase je zle. Na novsich alebo sj inych motoroch je to mozno podobne...

od 12:20.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, TLD napsal:

Adamo, jasna vec. Kde ses tam flakal ? Taky sem tam neco projel, jak autem tak na moto a je to tam moc krasny.

Jeli jsme od Zgornje Jezersko směrem Logarska Dolina a Slovenj Gradec, pak směr Maribor. I něco po vinicích ve Svečině jsme pojezdili. Třeba odbočit do úzké odbočky ve svahu o 150° na šotolině... byl jsem rád, že jsme měli krátkou 90 😅

Jeli jsme podle této knížky, trasy 7-11.  

https://www.mdmot.de/en/onlineshop/product/view/4/6.html

Jako byly to takové celkem easy trasy, nakonec jsme vždycky potkali nějaké Polo, což bylo trochu demotivující 😀 Ale byla to sranda a je tam krásně, takže se výlet povedl.

IMG_3759.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adamo, znam. Krasa . V Z. Jezersku je uzasnej camp/pension, ma to rodina co tam zije 100ky let, stara babka Ti donese pivko a pak Te regulerne zapoji do pracovniho procesu, krmis kone, prasata apod :). Smerem na Logarskou, nekde nad Solcavou me kdysi upadla R1150R, sotolina byla moc hluboka :).

Slo je hodne pekny a hodne peknyho jezdeni, a ofiko, jak na hranicich s IT, tak s HR. Skoda, ze se tam nesmi kempit na divocaka a dost to hlidaj....

Pokud neznas, tak koukni sem... Spousta cest a hodne se da i autem.

https://transeurotrail.org/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shaggy: to je myslím, též nesmysl... neodečítá to sice po km, ale "předběžný" dojezd to ukazuje... 6500 km, 4000 km... 
On tam vravi 2 veci. Ak dolejes malo tak ultrazvukove cidlo to nezachyti.
A ak nalejes doplna, tak ho doslovne zatopis a zase nevie kde je hladina a tak mas opat cca 1000km dojazd lebo si mysli ze mas pod minimom.
Ako vravi: ludia su prilis mudri (alebo hlúpi?) na to, aby citali manual...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adamo, znam. Krasa . V Z. Jezersku je uzasnej camp/pension, ma to rodina co tam zije 100ky let, stara babka Ti donese pivko a pak Te regulerne zapoji do pracovniho procesu, krmis kone, prasata apod . Smerem na Logarskou, nekde nad Solcavou me kdysi upadla R1150R, sotolina byla moc hluboka .
Slo je hodne pekny a hodne peknyho jezdeni, a ofiko, jak na hranicich s IT, tak s HR. Skoda, ze se tam nesmi kempit na divocaka a dost to hlidaj....
Pokud neznas, tak koukni sem... Spousta cest a hodne se da i autem.
https://transeurotrail.org/

Tak v tom pensionu jsme bydleli :) diky za odkaz, neznam, mrknu. Vubec me prekvapilo kolik se da v SLO
projet mimo cesty leglane. Az jsem z toho mel nekdy blby pocit kam vsude tim luxusnim kocarem v kuzi na pohodu jedem ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 11. 2021 v 13:54, shaggy napsal:


 

 


Fcul kukam Vaculika kde vravi, ze do Okty 2.0 tdi r.v. 2017 sa ma naliat min 4.5l ale nie do plna. Menej totizto cidlo nerozozna a ak das viacej tak ho utopis a zase je zle. Na novsich alebo sj inych motoroch je to mozno podobne...

 

 

 

 

 

od 12:20.

 

Já mám úplně nový Golf 2.0. Ale každopádně mi to v aplikaci dosud pořád ukazovalo >2.600, ujela jsem 1.000 km a ukazuje >2.400km. Přepočítavají to nějak kursem eura. Tak ještě otočím to Brno, v pátek jedu na přezutí, tak je poprosím o dolití. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kloubik napsal:

Když se tu nedávno řešily ty campery, tak tohle by byla nádhera. SEMA concept. Na YouTube je i pár kraťoučkych videi jak to vznikalo. Jinak víc fotek včetně interiéru viz link.

https://newatlas.com/automotive/toyota-tacozilla-4x4-camper-truck/

423eef16ad436d2a2709242d12d3717d.jpg

0373c8d02d2c4121c0d45e3efc591547.jpg
 

ona to tam Toyka nasazela ve velkem stylu, jedna lepsi nez druha:

https://www.auto.cz/toyota-predstavila-nove-koncepty-stylovych-pick-upu-pro-dobrodruhy-141440

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, TLD napsal:

Dokusan, krasny, nej generace Disca !

Dopo toulani a cesta ze skoly... Skoda, ze sem doma nenasel burt/klobasu, dneska by to sedlo...

 

DSCF0125.JPG

 

Diky. Taky to máš to pěkný. Já na buřty  zapomněl stejně jako ty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...