Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

V 7. 11. 2021 v 8:02, vwtyp11 napsal:

Dotaz tady byl někdo kdo uměl pneu.

me ted tvrdí, ze pirelli 265/35 r18 N4, se už nedělají, ale ja bych je moc chtel:)

a v servisu mi rekli, ze nekde lezi ve skladu s DOT 2018

nevzpomenete si na toho clena? 
mozna mel nick s bobby sixkillerem.

dik

Popravdě kupovat si na auto tři roky staré pneu není dobrý nápad.

Pravidlo 4 vymyslel někdo, kdo tomu rozumí a funguje to.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Thomas napsal:

Zdravím!

Měl bych dotaz na MPV.. VW Touran 2.0 v naftě DSG nebo Citroen Grand C4 Spacetourer taky dvoulitr v naftě a automatu? Koncernový auta znám, ale nemáte někdo zkušenost s tím Citroenem? Nájezd za rok cca 60 tis.km

Díky za radu.

 

C4 grand spacetourer 2,0 eat8 mám od velikonoc. Najeto skoro 30. Auto a agregát bez výhrad. Akorát pri mojí výšce skoro 190 cm jsem trochu podcenil délku předních sedáků. Na delší cestu to chce vyzkoušet. Předtím jsem měl i40 a to bylo jiný posezení. Touran vycházel o kilo víc a nebyl mi sympatickej, takže jsem ani neřešil. Mrkni ještě po BMW 2 gran tourer, sice se něj čeká, ale pokud nepotřebuješ tři velký sedačky vzadu, může to být varianta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Thomas : ja stal pred podobnym dilematem pri vyberu auta pro drahou a vyresil jsem to timhle S-maxem. A zatim tedy maximalni spokojenost. Na jizdu bavi i me a prostor je jeste o level vys nez Touran. Ale bral jsem benzin, pro pojizdky po meste.

Tak jen pro inspiraci. Nova generace S-maxu je za me taky v poho. Pokud ale mas jasno ze chces vybrat z tehle dvou, taky hlasuju pro Citroën. 

20210919_151845_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ode dneska mame taky novej ,,mama car'' :) Kluci i pritelkyne nadseny, ja si s tim dneska strihnul cele odpo a taky jsem hodne mile prekvapenej, ten malej moturek taha moc pekne a podvozek je super. Asi si to obcas pujcim, az nasnezi :)

Nebude to mit po 10ti letech s petivalcovou atmo v V70 jednoduchy, protoze Volvo je super, ale myslim, ze to da:)

 

DSCF0593.JPG

DSCF0596.JPG

DSCF0599.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, TLD napsal:

Proto bylo v70😂. Ja prijel s kleci na psa a rekl prodejci, kdyz se vejde, beru. A veslo se... A na stehovani mam LC😂. Ted jsme s autama 100% Japan🙂

Slusny, gratulace! Vo tom sem taky kdysi premejslel, ale dopadlo to jinak.

Ja zas malem jel ted pro 80 nebo pro staryho hiluxe, nastesti me nekdo predbehl.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...