Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 54 minutami, Crusty napsal:

Mototechna = Áčka, jsou i ve stejném areálu (D.Chabry). Jestli je to průser, neumím posoudit.

Dřív platilo, že co je už fakt moc hrozný na Ačka, tak se prodá v Mototechně, protože ta má to noslatgický jméno a cílovku :) Ale je to jedna paní povídala a nechci šířit flame :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 11. 2021 v 8:36, JanKuc napsal:

Na otázku Kdo čím jezdí odpovím jednuše: ode dneška ničím. Čovole, nadýchal jsem trochu a eště k tomu ve služebním. Vidím to min. na 3 měsíce. Naštěstí vzhledem k obrovskému a dlouholetému přínosu pro firmu🤣 se to v práci řešit nebude.

Já tedy nikdy nenadýchal, ale zajímalo by mne, že pokud to nebylo na služební cestě, tak proč by to měli v práci řešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, lazy napsal:

Já tedy nikdy nenadýchal, ale zajímalo by mne, že pokud to nebylo na služební cestě, tak proč by to měli v práci řešit?

Protože nemůže jezdit autem? U nás by jsi se bez řidičáku taky přesunul na jinou práci, pokud by to bylo na pár měsíců, jinak by se s Tebou rozloučili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V práci se řeší (teda u nás aspoň jo) chlast obecně, tzn. chlastat se v pracovní době nesmí. Čiže když jedu nametený o pracovní době služebákem, tak to není nic ke chválení. Ale to bylo nějakých 0,28 promile nebo kolik, abych tu nedramatizoval, že jsem měl dvojku v žíle a skoro srazil bábu s kočárkem. Kdybych vyjel o chlup pozděj, asi by to šlo uhrát na nepřesnost měřáku. No nic, stejně za chvílu namete sněhu, což mám strach jezdit, takže bez papírů se obejdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, JanKuc napsal:

V práci se řeší (teda u nás aspoň jo) chlast obecně, tzn. chlastat se v pracovní době nesmí. Čiže když jedu nametený o pracovní době služebákem, tak to není nic ke chválení. Ale to bylo nějakých 0,28 promile nebo kolik, abych tu nedramatizoval, že jsem měl dvojku v žíle a skoro srazil bábu s kočárkem. Kdybych vyjel o chlup pozděj, asi by to šlo uhrát na nepřesnost měřáku. No nic, stejně za chvílu namete sněhu, což mám strach jezdit, takže bez papírů se obejdu.

To je vše jasný, jen to na mě působilo dojmem, že to policajti řeší (jsi-li ve firemním autě) i s majitelem/provozovatelem vozidla. Jestli jsi se ve firmě pochlubil sám nebo to šlo nějak oficiálně mimo tebe. Když mi chodí pokuty (většinou rychlost), tak je to kolečko leasingovka - naše firma - správce vozového parku, info na management - a nakonec já. Tak jen jestli si toto odpustí, řeší-li to s tebou f2f. Policajti mě nezastavili už 20 let a to jezdím denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 11. 2021 v 9:28, Žigi napsal:

Dřív platilo, že co je už fakt moc hrozný na Ačka, tak se prodá v Mototechně, protože ta má to noslatgický jméno a cílovku :) Ale je to jedna paní povídala a nechci šířit flame :)

Jsem myslel, že Mototechna jsou naopak takový fešáčtější áčka, zánovní auta, předváděčky od dealerů a tak. Pravda je že pořád jsou to áčka, takže při výběru auta jsem je vyřadil preventivně, tak z praxe nevím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, honzyk napsal:

Jsem myslel, že Mototechna jsou naopak takový fešáčtější áčka, zánovní auta, předváděčky od dealerů a tak. Pravda je že pořád jsou to áčka, takže při výběru auta jsem je vyřadil preventivně, tak z praxe nevím. 

Přesně tak, podle toho co tvrdí, Mototechna má být "vyšší level".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, JanKuc napsal:

V práci se řeší (teda u nás aspoň jo) chlast obecně, tzn. chlastat se v pracovní době nesmí. Čiže když jedu nametený o pracovní době služebákem, tak to není nic ke chválení. Ale to bylo nějakých 0,28 promile nebo kolik, abych tu nedramatizoval, že jsem měl dvojku v žíle a skoro srazil bábu s kočárkem. Kdybych vyjel o chlup pozděj, asi by to šlo uhrát na nepřesnost měřáku. No nic, stejně za chvílu namete sněhu, což mám strach jezdit, takže bez papírů se obejdu.

Tvl ty ses fakt kokot.

Bojis se jezdit na snehu, ale 0,3 promile “bys nedramatizoval”

Regulerne si dej pres hubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, JoyStick napsal:

Tvl ty ses fakt kokot.

Bojis se jezdit na snehu, ale 0,3 promile “bys nedramatizoval”

Regulerne si dej pres hubu.

Je to hodně individuální. Ty bys při 0,3 promile třeba i s radostí opíchal tchýní, jak bys byl navalený, mně při 0,3 nesmrdí ani z huby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Lion napsal:

Kdo nikdy nejel navalený z hospody z vedlejší dědiny pomalu na dvoječku, ať hodí kamenem!!!  :D

Šutr jsem schoval, na dovolený to v legálních limitech neřeším, třeba na Kajmanech je povolený jedno promile, pravda, provoz je vcelku na pohodu😂

IMG_20181126_1734133.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...