Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Hotovo20.

WE linka od rána mimo provoz, zajela jsem na Prosek, byla to opravdu nedoběhlá aktualizace, chlapík mi to zresetoval a vše je OK. 

Prý je to takový běžný jev u těch nových aut, nic to není, jen se to musí vědět - tak kdo by s tím bojoval: aktualizaci odkliknout, nechat doběhnout a potom zrestartovat infotainment PRESNĚ TAKTO: musí se podržet vypínací tlačítko infotainmentu a nechat proběhnout celý cyklus vyp/zap, ale NESMÍ SE TO CELOU DOBU PUSTIT! Pustit, až to zase naběhne.  

To jsem zvědavá, kdo to bude vysvětlovat těm lidem, co si tyhle auta koupí v autobazarech... :(

Díky všem, co se snažili pomoct, fakt to oceňuju, jste skvělí 😘. A ti ostatní se aspoň pobavili, že... ;) 

Hezký den!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Laika napsal:

...tak kdo by s tím bojoval: aktualizaci odkliknout, nechat doběhnout a potom zrestartovat infotainment ...

To jsem zvědavá, kdo to bude vysvětlovat těm lidem, co si tyhle auta koupí v autobazarech... :(

 

Je dobře, že jsi spokojená, ale přesně takhle se to prostě nedělá.

Těm lidem by to měl vysvětlit ten, kdo jim to auto prodává, ale je mi jasný, že roli bude hrát kdo a kde jim to bude prodávat a taky že těch informací  by musel kupující během toho procesu vstřebat tolik, že to prostě nedá, proto, jak pořád dokola omílám, je tam ten návod, ale já vím, že číst návody je ztráta času, proto jsem taky už kolikrát musel třeba rozebrat skříň a začít od začátku, protože bylo přece jasný, jak se to skládá😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, LovecK napsal:

Teď takto…
Labutě a horská dráha mi přijdou až příští týden… 🤣

0878B90E-F9E8-41EE-BEB3-DA91829D46B5.jpeg

Gratuluju k pěkné e-cigánwagen. Je tam aspoň v6? Mně se po dlouhé době dostala do ruk 204ka a je to fakt príma svezení. A oproti 203 i 211 to nehnije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, prohrál jsi tetris....tak přeju hodně zdaru v příštím kole ;) Ten seznam vypadá, že cokoliv kde není uvedeno, že se tam sedačky vlezou (a to ani těsně), nemá smysl zkoušet.

Jinak jsem si vzpomněl, že kolega si na tuhle disciplinu hodně pochvaloval Peugeot 308 SW

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, JR_2010 napsal:

Je dobře, že jsi spokojená, ale přesně takhle se to prostě nedělá.

Těm lidem by to měl vysvětlit ten, kdo jim to auto prodává, ale je mi jasný, že roli bude hrát kdo a kde jim to bude prodávat a taky že těch informací  by musel kupující během toho procesu vstřebat tolik, že to prostě nedá, proto, jak pořád dokola omílám, je tam ten návod, ale já vím, že číst návody je ztráta času, proto jsem taky už kolikrát musel třeba rozebrat skříň a začít od začátku, protože bylo přece jasný, jak se to skládá😉

Jakože někdo z těchto prodejců by jim to vysvětlil? https://dfens-cz.com/newspeak-autobazarnich-zmrdu/ No....🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, honza71 napsal:

@Laika a co ten meeting se zahranicnim manazerem, stihlas ?

Jinak mam samo radost, ze je tvuj sluzebni povoz opet plne funckni.

Ja ja, všechno je richtig! 

Já tam stejně musím být hlavně proto, aby bylo vidět, že tady máme ordnung. Jsem v téhle linii jediná ženská, takže když chybím, tak je to bohužel hned poznat. :( Už když nestojí to jediné červené firemní auto na parkovišti, tak je to podezřelé... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Tenglis napsal:

Přesně, tohle kolo jsem prohrál jako úplný nymand 🙂 poresim to Verso. Aspoň si má drahá nebude muset zvykat na nějaké novoty

Na tohle cvičení mám s-maxe, 3 samostatná sedadla a v oblasti loktů vevnitř širší než sharan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JoyStick je to denne svietenie. potom davali led zahnuty pasik namiesto tych cociek a nakoniec rovny led pasik tesne pred fl. Po fl uz bolo denne v hlanych svetlach. Mam ten model tesne pred fl a to denne vyzera jak dorabane a kupene niekde na pumpe. Na poslednej foto je moj.

30398E91-E6F3-4C8E-BE8B-34CB18B44E6F.thumb.jpeg.bab0c2fc8f393106e9234105f7de8760.jpeg93B425BC-0BE9-4A37-8373-957E63E922E4.thumb.jpeg.7ff088f534f49e104211c713b03fb057.jpegBEF22760-FA64-4144-A8DC-44C721228438.thumb.jpeg.48e83f463e0fca5c917684e05f4b46c4.jpeg

 

Upraveno uživatelem Gombo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...