Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Před hodinou, LovecK napsal:

@JoyStick  denní svícení tam je jak pres ty mlhovky, tak i pres hlavní lampy, jestli do toho nekdo drbal nevim, ma to 300tis na hrbu, neresim, je to náhradní povoz.

Aha, ja to pochopil blbe, myslel jsem zes to koupil, tak proto jsem se ptal, fakt se omliuvam 🙈:D 

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, JoyStick napsal:

Aha, ja to pochopil blbe, myslel jsem zes to koupil, tak proto jsem se ptal, fakt se omliuvam 🙈:D 

Já auta kupuju nový, vzhledem k tomu, jak je využívám… pokud ale nostalgické fun víkendové vozidlo, tak neco ala financ. Nemam ale misto v garáži…☹️ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Mr. Sandman napsal:

@Gombo ja mel za to, ze prvni a druha varianta byla Elegance vs Avantgarde :)

Tiez som to tak niekde cital, ale videl som vela Eciek s oznacenim Elegance a s hokejkovymi led svetlami. Na druhej strane si mozes mercedes z casti vyskladat pri objednavani noveho.

Upraveno uživatelem Gombo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokračování legrační příhody nebere konce. Dnes jsem byl na třetím stání u soudu s Jeepem. Dopodrobna jsem tam popsal celou Story. A obhajoba si navrhla další svědky. Ale prej už je to snad naposledy co to můžou udělat...  Takže čtvrté bude na konci ledna... To nebere konce.

 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Dokusan napsal:

První sníh 

20211126_163414-01.jpeg

Sekne mu to :punk: Teď jsme byli akorát v lese s klukem pro větvičky na věnec, chumelenice jak má být, bláto a čtyřkolka si  pěkně chrochtala blahem :guitar: Krásné období nám začíná.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...