Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Jj, RS3 z 2019... 400 kobyl, 500 Nm, quattro a 1560 kg váhy (+/-), plus ten skvělej pětiválcovej randál. Je to úžasně nakrklej bonbon - když jsem se byl svézt a poprvý za to trochu vzal, úplně mě to rozesmálo. Ke Stařeně ideální parťák, použitelnej celoročně, tak spolu snad budou vycházet :).

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 11. 2021 v 23:05, KFL napsal:

Jj, RS3 z 2019... 400 kobyl, 500 Nm, quattro a 1560 kg váhy (+/-), plus ten skvělej pětiválcovej randál. Je to úžasně nakrklej bonbon - když jsem se byl svézt a poprvý za to trochu vzal, úplně mě to rozesmálo. Ke Stařeně ideální parťák, použitelnej celoročně, tak spolu snad budou vycházet :).

Já jsem RS3 letos na jaře po roce užívání prodal. Měl jsem teda ještě 2016, verzi 270kw bez OPF se Sport výfukem a ten zvuk byl opravdu boží. Taková míň uřvaná R8 V10 nebo Lambo. Ale projevem a skladbou zvuku velmi podobné 🙂

Trochu mě to auto po roce přestalo bavit. Zvuk jsem si užíval pořád. Ten udělá každému rohlík při každém startu nebo přidání plynu, ale jízdně je to trochu nuda a přestalo mě to bavit. Na každodenní užívání je to super, ale zábavy za volantem (kromě zvuku pětiválce) se mně nedostalo. 

Nevím, jestli je to u novějších kusů vyřešeno, ale u mě byl také problém s brzdami, které po rychlejší jízdě a při prudším brzdění z vyšších rychlostí hodně kopaly. A jak jsem pozdě zjistil i ze zahraničních fór, tak to nebyl jen problém u mě, ale s brzdami mělo hodně lidí už u nových aut, kdy je Audi měnilo třeba i v 5tkm a stejně to nepomohlo.

Dalším mým problémem byla rozvodovka, která byla v 65tkm na výměnu. Naštěstí se mi podařilo uhrát díky pravidelným servisům v Audi a díky kamarádovi opravu na kulanci, kdy jsem se spolupodílel asi 30tis Kč.

Já osobně se teď porozhlížím po M2, M3 F80 nebo M4 F82, ale ten výběr je v aktuální době opravdu marný, ještě při mém rozpočtu. Teď mi jedna M2 utekla - bohužel jsem dlouho váhal a když jsem se rozhodl, tak se prodala. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, African napsal:

První rok spolu a stále přetrvává  hapinness, hlavně ta čtyřkolka v zasněžených kopcích je k nezaplacení :punk: 

DSC_2107_1_1.JPG

Kua, toto bych si dnes ráno nechal taky líbit. Přes noc namrdalo 20cm a kdyby to neprojel chvilku přede mnou sůsed s forestrem, tak s mojím rwd sedanem čumím před barákem doteď. Uvažuju, že bych asi koupil xv nebo neco od subaru, ta čtyřkola s vyšším průjezdem má asi neco do sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, JanKuc napsal:

Kua, toto bych si dnes ráno nechal taky líbit. Přes noc namrdalo 20cm a kdyby to neprojel chvilku přede mnou sůsed s forestrem, tak s mojím rwd sedanem čumím před barákem doteď. Uvažuju, že bych asi koupil xv nebo neco od subaru, ta čtyřkola s vyšším průjezdem má asi neco do sebe.

Kup, protože to je v zimě neuvěřitelný veget, kdo má potvrdí. Teď o víkendu třeba pod kopcem do krkonoš z polské strany stála policja a bez řetězů tam nikoho nepustili, nás ano a výjezd na pohodu, ba naopak se člověk na tyhle situace těší :guitar: A nejvíc je vždycky pobyt na nejvýše položené chatě na Benecku Karolínce, když sledujeme u pivka auta jak to občas bez řetězů zkusí a teď ho valí nahoru hlava nehla a turisti uskakujou do příkopů, protože střelci si uvědomují že jakmile zastaví, tak je s nimi ámen, takže jdou přes mrtvoly :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem neprávem na čtyřkolky zanevřel, kdy jsem měl xdrive na devadesátce. Bože, nikdy víc! Rejd naprd, mezinápr. diferák musel jít po 250tis na repas, jak byl trochu víc sjetý zadek oproti předku, cukání. Ale jako na sněhu fakt paráda. Na Pustevny to frčelo jak po másle, to nemělo chybu, kór když byly nové zimáky. Ale věřím, že dobře vymyšlená 4x4 se nesere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...