Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Thomas napsal:

Jsem tady před měsícem řešil, jestli koupit VW Touran nebo Citroen C4 Spacetourer a skončil jsem nakonec u Citroena, ale C5 Aircross. Jedna z posledních skladovek v naftě s dvoulitrem a fakt čumím, jak je to pohodlný. 

A bude myslim i dobre slouzit. Pamatuji si dobre, ze ma posuvna sedadla zadni rady ? Taky jsem ho vocumoval v ramci hledani nahrady za Outlander.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Thomas napsal:

Jsem tady před měsícem řešil, jestli koupit VW Touran nebo Citroen C4 Spacetourer a skončil jsem nakonec u Citroena, ale C5 Aircross. Jedna z posledních skladovek v naftě s dvoulitrem a fakt čumím, jak je to pohodlný. 

S jakýmkoliv majitelem Citroenu jsem kdy mluvil, tak jsem vždycky slyšel jenom chválu, budeš spokojený. Nejvíc mě fascinuje stará C6, kterou má jeden dodavatel a vždycky mě rád povozí, jízda jako když pluješ lodí po širém moři, parádní auto...

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, honza71 napsal:

A bude myslim i dobre slouzit. Pamatuji si dobre, ze ma posuvna sedadla zadni rady ? Taky jsem ho vocumoval v ramci hledani nahrady za Outlander.

Já myslel, že náhrada za Outlander je Outlander 🧐

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, moco napsal:

Já myslel, že náhrada za Outlander je Outlander 🧐

Tak vis co znamena myslet ? :D

Podle meho uz ta nova verze, kterou ma African, neni tak fajn, jako ta co mel predtim / a ja stale mam. Novyho Outlandera uz zkratka nechci. Tu svoji Micinu ze 2009 budu tejrat, dokud se necha 😉 Je to skvely auto, ale uz zacala zrat prachy, tak se ji to krati.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

S jakýmkoliv majitelem Citroenu jsem kdy mluvil, tak jsem vždycky slyšel jenom chválu, budeš spokojený. Nejvíc mě fascinuje stará C6, kterou má jeden dodavatel a vždycky mě rád povozí, jízda jako když pluješ lodí po širém moři, parádní auto...

A ja mám ve svém okolí dva totálně nespokojené ( bývalé ) majitele citroenu. Oba ho koupili jako nové v čr a jeden z nich dokonce vozidlo vrátil dealerovi po 20 reklamacích v jednom roce 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, M3maniac napsal:

A ja mám ve svém okolí dva totálně nespokojené ( bývalé ) majitele citroenu. Oba ho koupili jako nové v čr a jeden z nich dokonce vozidlo vrátil dealerovi po 20 reklamacích v jednom roce 🤣

Ten můj Citroen  je vyrobenej v pondělí odpoledne po odborové schůzi. Tak snad bude cajk..🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl Citroeny dva, Xantii a C5 první generace. Oba na hydropneumatickém podvozku a byl jsem s nimi spokojený jak želva. Oba jsem kupoval jako ojeté a ani jeden se nekazil víc, než jiné ojetiny. Pak jsem přesedlal na SUV a protože Citroen už víceméně čtyřkolky nedělá a už nedělá ani hydropodvozky, tak vypadl z výběru. Nový C5 Aircross se mi líbí, ale SUV ve dvoukolce nechci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, honza71 napsal:

Tak vis co znamena myslet ? :D

Podle meho uz ta nova verze, kterou ma African, neni tak fajn, jako ta co mel predtim / a ja stale mam. Novyho Outlandera uz zkratka nechci. Tu svoji Micinu ze 2009 budu tejrat, dokud se necha 😉 Je to skvely auto, ale uz zacala zrat prachy, tak se ji to krati.

Jsem si myslel to samé, než jsem v něm začal jezdit :D Třeba mě naštvali, že už nerozdělili zadní dveře na kterých jsme vždycky rádi vysedávali. Ale jinak samotřejmě nový model je někde úplně jinde co se týká jízdních vlastností a komfortu jízdy, bezpečnosti a jasně že je to o flák lepší :guitar: My jsme po roce stále nadšený, na dálky úplně paráda, řízneš s ním 2000km do Alp tam a zpět, a pomalu ani nevíš že jsi někde byl, komfort cestování o míle dál. Na starou micinu nedám dopustit, neskutečný držák což už možná nový nebude, ale to ukáže čas, motor atmosféra bez jakýchkoliv fíčurin je již prověřená a bezproblémová. Jak se říká, prodat za pět dvanáct ideál, já ji dal do bazaru spíš pět po dvanácté 😬 koupil ji nějáký maník a do týdne nějáky předchladič převodovky děravý, stálo mě to ještě dvacet táců aby ho nevrátil. Teď mu odešlo řízení a dalších třicet, protože na ta auta už nic není, jen originál. Konec konců se jedná o 14 let staré auto, což by dnes mnozí mohli závidět, v tom máš pravdu že taková auta už se nevyrábí 👍 Strašně se mi líbí úplně nový model a ve světě začíná být velmi úspěšný, takže už proletují informace že by ho ještě protlačili na EU trh, to by bylo super.

2022-mitsubishi-outlander-4-suv-carscoops.jpeg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...