Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Tak já jdu jako nafotit auto že ho prodám (služební plus další auta doma), no.

Nebo si ho snad nechám v garáži někde v koutku. Chjo. To jsou kurwa dilemata tohle.1053710844_IMG_20220106_145014648_HDR4_copy_1768x1355.thumb.jpg.997aa2e6b3a4d3c7ef47c3336c5d2351.jpg

876617034_IMG_20220106_1449534033_copy_1147x1530.thumb.jpg.52fdee849f36cadbecce5280064ee646.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Tom4 napsal:

Tak já jdu jako nafotit auto že ho prodám (služební plus další auta doma), no.

Nebo si ho snad nechám v garáži někde v koutku. Chjo. To jsou kurwa dilemata tohle.

Ta první fotka je fantastická.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vůbec není exkluzivní ani sběratelský přece, to bych byl vedle v petrolhead vlákně  ;) tohle je kdo čím jezdí a s tímhle jsem fakt spokojenej. Akorát jsme totálně autově "přesaturovaný" :)

Mimochodem podvozek je Ford, tuším že Mondeo 4. gen (opravte mě), v garáži zabere místa dost, žádnej drobek to není a s tím 200+hp pětiválcem se jezdí moc hezky, žádná raketa, ale louda taky ne. Ještě že mám doktorát z prokrastinace co se prodeje týká 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak dík no :D jsem spíš většho vzrůstu, takže to úplně vylučuje většinu sportovních aut ;) mimo US produkci.

Pravda, kreveta i Mustang mi dokážou zvednout tlak ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Tom4 napsal:

:D další takovej

se pro dnešek odsud odhlásím a jdu si umejt kolo 😂

Tome, to neprodavej. Už dvě hodiny ležím ve výběru nového přibližovadla. Zoufale jsem zabloudil i sem, pokochat se a pecka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...