Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 7 minutami, Jeremy napsal:

Tak Arteon Shooting Brake objednanej loni v říjnu. Slíbeno 4-5 měsíců - tj. cca únor. No a dneska mi volali, že termín je prosinec 2022. Super.

 

Tak to už budeš mít ten starej typ, protože mezitím vyjdou dva facelifty 😂 Tak tímhle způsobem já bych nechtěl auto ani s 50% slevou....že na to máte žaludek kluci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Tak to už budeš mít ten starej typ, protože mezitím vyjdou dva facelifty 😂 Tak tímhle způsobem já bych nechtěl auto ani s 50% slevou....že na to máte žaludek kluci.

Tak tady to neplatí, páč Arteon končí.

Upraveno uživatelem Muffik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to už budeš mít ten starej typ, protože mezitím vyjdou dva facelifty Tak tímhle způsobem já bych nechtěl auto ani s 50% slevou....že na to máte žaludek kluci.
Tak nevyrobí se přece teď a nebude rok ve skladu. Vyrobí se přece až v tom prosinci, z aktuálních dílů takže to tu modernizaci, pokud nějaká bude, mít bude. Ale jinak je to pruda o tom žádná. Jsem také v očekávání a táhne se to.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Hasňa napsal:
před 3 hodinami, African napsal:
Tak to už budeš mít ten starej typ, protože mezitím vyjdou dva facelifty emoji23.png Tak tímhle způsobem já bych nechtěl auto ani s 50% slevou....že na to máte žaludek kluci.

Tak nevyrobí se přece teď a nebude rok ve skladu. Vyrobí se přece až v tom prosinci, z aktuálních dílů takže to tu modernizaci, pokud nějaká bude, mít bude. Ale jinak je to pruda o tom žádná. Jsem také v očekávání a táhne se to.

Myslíš? To se mi nezdá, mám pocit že ti vyrobí přesně to na co zadáš objednávku, složíš zálohu a je úplně jedno jestli se modernizuje nebo faceliftuje, ale je to má domněnka tedy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

Myslíš? To se mi nezdá, mám pocit že ti vyrobí přesně to na co zadáš objednávku, složíš zálohu a je úplně jedno jestli se modernizuje nebo faceliftuje, ale je to má domněnka tedy....

Nemusi to tak byt. Ja som mal v objednavke obycajny benzinovy 3.0 sestvalec a prisiel naviac s 48V systemom ako semi-hybrid, ci ako sa to oznacuje. Ani sa ma nepytali. Ale to je mozno bezne len na divokom vychode Slovenska 🙂 

edit: teda aj s nejakou myslim 8kW bateriou naviac

Upraveno uživatelem EpsteinBarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...