Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, Masák80 napsal:

Ja to viděl teď na saloně a uplně jsem se lekl. Pak koukal, nevěřícně kroutil hlavou a znechuceně odešel. Hnus. 

Tak to je fakt hnus fialovej. Fejkovej plech na Defendru... kterého debila to napadlo? Fuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Josef01 napsal:

Mě našel tohle, no z umělý hmoty to musí být super. Tak to to auto do 2 mil. to zákazníci nečekají, že to bude kovové 🤣

Tak on není v dnešní době moc důvod proč by to mělo být kovové. Jento jen designový odkaz na starého dělá. Nic víc jic míň.  

IMG-20210807-WA0006-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, ceny polymeru jsou vyšší než za ocel a navíc je polymer pevnější, nevím co je na tom hloupého. Mě se jen strašně líbí slovní spojení "designový odkaz", to už v sobě nese něco zvláštního a tajemného :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt netuším, čo na tom plastovom obklade vadí... Všetci si to pochvaľujú, lebo sa šmýka oveľa menej, ako ten plechový na pôvodných Defenderoch, najmä vo vlhku a daždi. Doteraz si pamätám repliku jedného offroadistu, ktorý komandoval synátora, keď išiel na strechu pre bandasku: „Na ten pičaplech nestúpaj, šmýka sa ako piča!“ :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to psal @Dokusanza mě je ten nárazník divnej v tom pozinku, když už cely auto vypadá jako ocucanej bonbon, což proste po celolaku je vždy a je na uvážení každého soudruha, co se svým autem udělá, tak ten nárazník bych buď A) lakoval nebo b )nacernil rozhodne by to vypadalo lepe a s ohledem na najedz, který nebude vysoky bych to ozelel, i když on takhle hnusnej zinkovanej byl i původně, ale stejne si myslím, ze původní zinkovani mělo jinou - jemnější strukturu a kresbu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto přesně, už by šel do černýho matu. A tenhle "dvoupatrovej" jsem našel jenom jeden, jinak je tam vždy jen ten spodní průběžnej kus. Evidentně to někdo tunil i s držákem na RZ. Každopádně je to fešák, v longu skoro nejsou vidět. Ale nejsem žádnej znalec, určitě se můžu plést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Dokusan napsal:

Tak on není v dnešní době moc důvod proč by to mělo být kovové. Jento jen designový odkaz na starého dělá. Nic víc jic míň.  

IMG-20210807-WA0006-01.jpeg

A to je přesně ta chyba. Odkazy jsou na hovno. Defik by za mě měl být furt synonymum pracanta a ofroadu do kterýho praštíš kladivem a nevadí to. I nová generace. Odkaz v tomto případě fakt nestačí. Na to má LR třeba Disco.

Stejně je to hezký auto a já mám LR moc rád,  ale kurwa, proč neni to co se tváří jako kov fakt kov... Alespoň zvenku. Tady asi kila honit netřeba...

A nečerti se jen proto že ho máš.  Je pěknej i tak. Jen je takovejch detailů škoda.  Asi bys byl sám radši kdyby byl ten plech pravej ne? Podle těch plecháčů co sis tam dal si to děláš drsný,  takže snad nejsi typ co to bere jen jako designový cvičení na předchozí generaci...

Upraveno uživatelem varjag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Americkej napsal:

Naprosto přesně, už by šel do černýho matu. A tenhle "dvoupatrovej" jsem našel jenom jeden, jinak je tam vždy jen ten spodní průběžnej kus. Evidentně to někdo tunil i s držákem na RZ. Každopádně je to fešák, v longu skoro nejsou vidět. Ale nejsem žádnej znalec, určitě se můžu plést.

Hoši nechci se vás dotknout, ale vaše znalosti tématu nejsou úplné. Tento dvojty nárazník je typický pro vojenská vozidla. Tohle je ex MoD (Ministry of Defense) a oresne takový nárazník na něm má být (stejně jako ostatní znaky vojenských Series) . Takže žádný tuning. Já jej naopak u vojenských verzi neviděl nikdy natírání či lakovaný.  ( s vyjimkou ruzne maskovanych ci bojovych verzi) Jinak tohle je ještě navíc speciální zesílená verze 3/4 ton, jde je jiný rám, pružiny a pár dalších vojenských detajlu. 

 

Screenshot_20220129-115204_Chrome.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, varjag napsal:

A to je přesně ta chyba. Odkazy jsou na hovno. Defik by za mě měl být furt synonymum pracanta a ofroadu do kterýho praštíš kladivem a nevadí to. I nová generace. Odkaz v tomto případě fakt nestačí. Na to má LR třeba Disco.

Stejně je to hezký auto a já mám LR moc rád,  ale kurwa, proč neni to co se tváří jako kov fakt kov... Alespoň zvenku. Tady asi kila honit netřeba...

A nečerti se jen proto že ho máš.  Je pěknej i tak. Jen je takovejch detailů škoda.  Asi bys byl sám radši kdyby byl ten plech pravej ne? Podle těch plecháčů co sis tam dal si to děláš drsný,  takže snad nejsi typ co to bere jen jako designový cvičení na předchozí generaci...

Starej Def je relikt minulosti. Takový auta už dnes nikdo (s vyjimkou par nadšenců) nechce, prodeje před ukončením výroby byly naprosto mizivé. Jezdit v tom autě denně bylo za trest. Kladivem už dnes do auta nikdo nemlati. Ano,byla to ikona a popravu. Dnes nový Def můžeš používat jako schopný "offroad" nebo  jako pohodové SUV a je to jedno. No a prodeje ukazují, jak dobře se LR rozhodl, možná je právě tento model zachrání před krachem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Dokusan napsal:

Starej Def je relikt minulosti. Takový auta už dnes nikdo (s vyjimkou par nadšenců) nechce, prodeje před ukončením výroby byly naprosto mizivé. Jezdit v tom autě denně bylo za trest. Kladivem už dnes do auta nikdo nemlati. Ano,byla to ikona a popravu. Dnes nový Def můžeš používat jako schopný "offroad" nebo  jako pohodové SUV a je to jedno. No a prodeje ukazují, jak dobře se LR rozhodl, možná je právě tento model zachrání před krachem

A co to ma co delat s falešným piča plechem? Když už  tedy atomobilka "civilní" Defa, tak aby byl i SUV na kazdodenni pouziti, ať ho uděla bez piča plechu a bude to OK. Píšu  preci že je to hezký auto. Ale když už ho tam cpou, tak at je pravej, tohle proste hnus je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...