Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, M3maniac napsal:

Ty woe i s R6 teď asi budu jezdit eko rallye 🤣, to jde na 3.0d ne?

To je supr 👍, já to zkoušel v pátek se Supem 2.0tdi. Ten rozdíl lehké nohy oproti mému standardu je 125,- Kč na 100km, tzn s mým nájezdem 5000,- Kč za měsíc v dnešních cenách. Matematiku mám splněnou, styl jízdy ale nezměněn… 🤣🤣🤣

 

3C174E45-973B-4113-A6DF-2D5D824C04F6.jpeg

B29F87E3-CA49-4C99-8087-33963DFDA7A0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, stačí málo a hned se doprava zklidnila a jezdí se po dálnici 120, jak se přiznal i kolega, který běžně jezdí 140 :) Já jel nedávno ze Znojma do Prahy za 2 l/100 km (přepočteno z ceny elektřiny a nafty za 44 Kč).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím kolem Prahy se zklidnilo tak leda prd :D při svých standardních 150 předjíždím a jsem předjížděn zhruba stejným počtem aut jako to bylo.

Co se bohužel ještě zhoršilo je, že když má nějaká benzínka o korunu levnější benzín, tak na ní psychopati stojí v ještě delších kolonách, zabírají pruhy, kde nemají co dělat apod., fakt super počiny pro dopravu a provoz.
Např. Štěrboholy a to dementní ONO tam, kde je rázem místo dvou pruhu jen jeden, protože jeden je zacpaný Onovači. Obdobně teď v Průhonicích před nájezdem na dálnici směr Praha, akorát že tam je jen jeden pruh, takže zasekáno, pecka :axehead:  Hrnul bych to radlicí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo s firemní CCS se tankuje dobře, taky jsem pravidelně tankoval na dálnici za 30 když běžný 95 Natural stál 24 :)

Ještě dodám, že v Praze jezdí nejméně polovina aut, asi to nebude jen prázdninami, tak rychle jsem byl včera jen když jedu v sobotu.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli projdu technickou, možná i každý druhý víkend v měsíci, auto ještě vytáhnu 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 2. 2022 v 14:06, Dokusan napsal:

Byla tady debata o plastové picaplechu,  tak kdyby někdo nevěděl,  k čemu slouží  😀

 

Dnes jsem jel za novým Defendrem, mě přišlo, že to má světlou výšku snad 15 cm, je to možný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Dokusan napsal:

Není to možný:)

218-291 je světlá výška 

Jasně, specifikaci znám, ale jel jsem za ním 2 km hodně pomalu a ty ramena byly fakt hodně nízko na silnicí, to nemohlo být 20 cm, proto se ptám.

Def.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autem bez dálniční známky 🙄 🤦‍♂️ Žena jí nekoupila a řekla mi to s lehkým zpožděním, no nic, bolí mě záda, kopat jámu nebudu a holky by se asi taky ptaly........ 😡 Máte někdo potuchu, jestli to nějaké brány čtou a chodí to, nebo vás musí "chytit za ruku" ? Jestli mám čekat obálku a kupovat Neurol. Díky.😔 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...