Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

A já nemám převodovku, tak musím buď stát na brzdě (jinak to hned upaluje) a pak svítím brzdovkama do xichtu chca nechca, nebo to vypnout úplně a to mi přijde divný, možná bych si mohl na zadní okno nalepit papír s nápisem "pardón, nedělám to schválně".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi je lepší klasickej hydrodynamickej  měnič. DSG není žadnej etalon kultivovanosti a hlavně ve městě mě někdy pěkně sere. hezky to řadí až od čtyřky vejš. blbý je, že teď se cpou dvouspojkový automaty skoro všude, včetně mercedesu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedalo mi to a šel jsem teď k autu. Nastartoval, popojel z garážového stání, zabrzdil při zařazeném D + Auto Hold a šel jsem se podívat dozadu. Žádný brzdový světlo nesvítilo. Nevím, kde jste vzali, že Auto Hold nechává brzdový světla rozsvícený. U mě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Gustaf napsal:

Já semafory jedu na D. Delší stání házím P a start stop stejně motor chcípne...autohold mám, ale zatím nepoužívám...to je snad jen při rozjezdu do kopce...

Přesně takhle jsem uvažoval dřív, než jsem si Auto Hold vyzkoušel. Od té doby ho mám zapnutý a nemusím držet nohu nabrzdě na každých světlech. Proč bych to dělal, když nemusím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Muffik napsal:

Nedalo mi to a šel jsem teď k autu. Nastartoval, popojel z garážového stání, zabrzdil při zařazeném D + Auto Hold a šel jsem se podívat dozadu. Žádný brzdový světlo nesvítilo. Nevím, kde jste vzali, že Auto Hold nechává brzdový světla rozsvícený. U mě ne.

Autohold je funkční jen pokud jsi připoutaný (to nemusí asi platit u všech aut, abych nekecal) a dokud neotevřeš dveře, jinak se aktivuje normálně elektronická parkovací brzda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já semafory jedu na D. Delší stání házím P a start stop stejně motor chcípne...autohold mám, ale zatím nepoužívám...to je snad jen při rozjezdu do kopce...
Dobry je to pri pouzivani acc pri jizde v kolone

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedalo mi to a šel jsem teď k autu. Nastartoval, popojel z garážového stání, zabrzdil při zařazeném D + Auto Hold a šel jsem se podívat dozadu. Žádný brzdový světlo nesvítilo. Nevím, kde jste vzali, že Auto Hold nechává brzdový světla rozsvícený. U mě ne.
Ja mam zkusenost, ze VW Sharan 2 pri AutoHoldu a D nesvitil brzdovkama, VW Passat B8 sviti. Takze tak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, JR_2010 napsal:

Autohold je funkční jen pokud jsi připoutaný (to nemusí asi platit u všech aut, abych nekecal) a dokud neotevřeš dveře, jinak se aktivuje normálně elektronická parkovací brzda.

Nedalo mi to podruhé, vydal jsem se k autu s mobilem a akci natočil. Musím ti dát za pravdu, brzdová světla zhasla poté, co jsem otevřel dveře. (resp. ten zkurvenej vítr mi je málem vylomil)

Sice mě to trochu mrzí, ale Auto Hold kvůli tomu používat nepřestanu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdím celý život pouze automaty v různých zemích celé planety, ale brzdová světla jsem tedy doposud neřešil, asi jsem strašný arogant 😂 Na druhou stranu se mi za třicet let nestalo, že by mě někdo upozornil na to, že ho má brzdová světla oslepují....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Muffik napsal:

Možná vždycky na křižovatce pootevřu dveře :)

AutoHold lze tlačítkem na křižovatce přepnout do režimu ruční brzdy a tím zadní brzdové světlo zhasne. 

00:40

 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...