Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Kamil.K napsal:

...je.

Taky jsem Xceeda doporučoval ženě, ale chtěla trochu větší kufr (a vyšší auto), takže má Sportage.

A když navážu na exBurna, tak Kia dělá slušná auta - jízdní vlastnosti slušné, kvalita provedení slušná, ovládací prvky - tlačítka (nejdůležitější a nejčastější funkce) + displej, záruka nadstandardní (sám jsem přešel - tedy s 2. autem v rodině, které míň jezdí - na Ceeda z F Focusu)...

 

jo jo, sportage (tu novou) jsme taky zvažovali spolu s Tusconem, ale Tuscon zklamal jízdou - ta 1,6 T je taková mdlá a interiér nic moc. Sportage na živo zas moc velká a stejná 1,6T jako v Tusconu - my jsme milovníci malých vozů a i s 2 dětma je pro nás XCEED naprosto akorát. 4x4 jsem nechtěl a ten lehce zvýšenej podvozek je na polňačku akorát - jinam se to auto nedostane. 

První jízda do Kroměříže a zpět za 5,3l/100km - na 118KW 4 válec benzín spokojenost. 

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

exBURN: Sportage máme 2 roky, takže je to ta minulá generace, ta nová působí dost "asijsky" a vnitřek nemáme tak předisplejovaný😉.

Jinak Hyundaje ač. jsou s Kiou na stejném techn. základě se mi tak nelíbí, navíc Kie jsou vždy odladěny jaksi podvozkově přesnější (zase H bývá komfortnější), interiéry Kie se mi taky líbí víc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...