Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Josef01 napsal:

Tohle znám, netuším proč Asiati nebo Američani musí tímto dělat z lidí nesvéprávné pitomce. Kia to dotáhla tak daleko, že po startu auta se objeví na hlavním displeji hláška s kecama o bezpečnosti, která tam svítí 15 sekund a buď se po potvrzení tlačítkem ukončí zobrazení nebo po 20 s se ukončí sama, takže těch 15-20s je dotykový displej nepoužitelný. 

Detto Mercedes GLS. Musis odmacknut varovanie ze nie si nesvojpravny a navigacia nemoze zato ked blbo odbocis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GLS se vyrábí v Mexiku (Alabama a Toluca, kde to stejně dělají zase mexikánci), ne? Slyšel jsem, že díky tomu to není zrovna spolehlivý model, oproti tomu je GLC (výroba Německo, Finsko a Peking?) velmi chválený spolehlivý model. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 4. 2022 v 22:37, safi napsal:

To chápu... já proto šel sice do nového auta, ale konstrukčního stáří cca 2013/14.  Mitsubishi v jednotlivých faceliftech posilovalo benzínový motor i baterku a oba elektrické motory. Z moderních asistentů mám jen sledování mrtvého úhlu. To nevyužívá kamery v zrcátkách, ale nějaké radarové/ultrazvukové senzory  vzadu a v bocích. Funguje i v dešti a navíc je schopno detekovat i provoz za autem tak na 40m. Naštěstí všechny tyto asistenti jednom vydávají zvuky, ale nezasahují do řízení. jediné, co mi schází, je přednárazové brzdění, ale to měla jen nejvyšší výbava + 150 tis..

Ideální ročník 🙂 Já mám 2015, to sledování mrtvého úhlu přes senzory se sledováním prostoru za autem je skvělá věc, asistent jízdy v pruzích má svoje tlačítko na palubce a hlavně si pamatuje poslední volbu, takže se nezapíná po každém startu a ještě si můžeš nastavit, jestli má aktivně zasahovat do řízení, nebo jenom upozornit vibrováním volantu. Tak nějak by to mělo fungovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, moco napsal:

GLS se vyrábí v Mexiku (Alabama a Toluca, kde to stejně dělají zase mexikánci), ne? Slyšel jsem, že díky tomu to není zrovna spolehlivý model, oproti tomu je GLC (výroba Německo, Finsko a Peking?) velmi chválený spolehlivý model. 

Je snad jedno kto to v Alabame vyraba, je to US ak je to Alabama, nie? Ved predsa nepovies ze ostatne su vyrabane v Turecku a Polsku len preto ze ich v Nemecku vyrabaju Turci a Poliaci.

Inak netusim kde to robia, podla mna US a DE. Ale tipujem ze to nema vplyv na to ze musis na displayi odmacknut potvrdenie ze niesi nesvojpravny, to bude DE ficura. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem jezdil s E350 nebo S350, tak jsem občas využíval tu hvězdu na přední kapotě, mířila z mého pohledu přesně do míst, kde vzápětí projížděly pravá kola, při vyhýbacím manévru super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trošku proti proudu, ale sedli jsme si na první dobrou, tohle mě tůze moc baví, takže dost bylo TSI apod., jsem lapen a po letech si užívám, když je v autě všechno takové pěkně mechanické :) 

0CE8E01D-9FBA-4F5A-AD26-7E348E75C491_1_201_a.thumb.jpeg.3e6452e191b58690da7da6307e68aebe.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xbraj19 Ty, Mazdí nadšenec to nepoznáš? Že se nestydíš :D (předpokládám, že fotka se normálně zobrazuje, u sebe jí vidím v pořádku). 
Mazda 6 předchozí generace GH 2.5 litr, byl to fajn kup, pěkný nájezd, celkový stav a já chtěl normální motor, což tento splňuje maximálně, aneb klasická atmosféra. Ještě dostane trošku péče, lehké přizvednutí výkonu a hurá si jen užívat, což teda dělám už teď, je to pecka. Jsem skoro zapomněl, jak se taky může auto chovat :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...je.

Taky jsem Xceeda doporučoval ženě, ale chtěla trochu větší kufr (a vyšší auto), takže má Sportage.

A když navážu na exBurna, tak Kia dělá slušná auta - jízdní vlastnosti slušné, kvalita provedení slušná, ovládací prvky - tlačítka (nejdůležitější a nejčastější funkce) + displej, záruka nadstandardní (sám jsem přešel - tedy s 2. autem v rodině, které míň jezdí - na Ceeda z F Focusu)...

 

Upraveno uživatelem Kamil.K
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...