Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Před hodinou, LovecK napsal:

Bohužel, oboje chrocht - modrák je 140kw předohrab, černoch pak 147kw 4x4. Zas ale nemusím mít privátní čerpací stanici... 😃 Mají ty falešný koncovky zmáknutý, soudruzi ve Škodofce.

Jojo, z tohohle uhlu fakt jo! Mam na Kodaiqovi taky jeden falesnak :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Dokusan napsal:

Co znamená,že servisovat to je za trest? 

Problemy pridu, ten motor je zlozity, velmi zlozity, a servis je drahy. Spotreba oleja masaker. Rozvody/piesty/ojnice/praca v slusnom servise nepojde pod 4k. 

V kazdom pripade, nove + firemne, niet co riesit. Pouzivane by som to nechcel, radsej v6 dieslovu premiu a vyjde to na rovnako.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono žádné novodobé zánovní auto po záruce není levné na servis. Kamarád má taky novějšího superba (110kw) a třeba jen výměna baterie "musí" jít taky přes autorizák, neboť v dnešní době to už  není jen o výměně staré baterie za novou, ale musí se nastavit ŘJ na novou baterii, pokud k tomu nedojde, tak ŘJ pracuje stále v režimu "staré baterie" ....jestli je to jinak, tak mě opravte 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dělám na sluzebaku 30 tis za rok, po třech az ctyrech letech beru nový auto.

Ten nejsilnější benzinovy superb sem měl. Za tři roky bez problémů, pravidelný servis byl téměř stejně dráhy jak u jiných aut. 

Ten motor je pro uživatele opravdu výborný. 

Při mém nájezdu a typu cest je benzín jednoznačná volba, diesel u mě nedává smysl. (bohužel mám nového Defa v dieslu a strašně mě sere ,že jsem tenkrát nevzal benzin P300)

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, uff napsal:

Predpokladam, ze Superb bude firemni...

Ale je rozdíl jezdit za 8l nafty nebo 14l benzínu, mam nájezd 5-6tis/ měsíc

před 6 minutami, Dokusan napsal:

Pěkné.  Já bych šel zase do modré nightfire . Až půjde Def pryč,  vezmu zase Superba (pokud tedy novou generaci  nějak zásadně nezprasi)

Dík, barva nejezdí, je to fest pitchaté neska kupovat auto… 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...